pátek 10. února 2017

Zaměstnavatel není sociálním ústavem pro staré soudruhy

Je statisticky dokázáno, že pohyb je zdravý pro tělo i pro psychiku, je třeba vysokoškolákům zajistit více pohybu, aby byli zdravější, místo sezení na židli se budou pohybovat a bude zde kontrola toho, jak se pohybují, podívejme se třeba na číšníka, kolik on za směnu nachodí kilometrů, a jak je on díky tomu zdravý.

Zruší se schůze a sezení na židli v kanceláři, zavede se pro vysokoškoláky systém hodinové kontroly nějakého okruhu, kdy na okruhu budou snímače firemní bezdotykové karty, aby se poznalo, že se vysokoškolák pohybuje, nebudou zde pro nikoho výjimky, normou bude ujít za směnu minimálně deset kilometrů.

Takto se zabrání tomu aby mohl někdo zde mít tři vysoké funkce a brát tak tři vysoké platy jako politik, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, neujdeš si svých deset kilometrů, tak dostaneš výpověď za neplnění pracovních povinností.

Malý levný ekologický počítač na hry

Potřebujete malý počítač na hry za rozumnou cenu s malou spotřebou proudu, zde je takový počítač který výkonem překoná i drahé notebooky na hry díky optimální sestavě součástek, vše vám prodejce zadarmo do týdne sestaví za 16 219 Kč.
  1. Intel Core i5-7400
  2. ASRock H270M-ITX/ac - Intel H270
  3. Crucial Ballistix Sport LT 8GB DDR4 2400
  4. Intel 535 Series (M.2) - 120GB
  5. WD Blue - 2TB
  6. Chieftec Flyers Series FI-01B-U3, 250W, černá
  7. LG GTA0N, černá Bulk

Ano, každý prezident je zde snadno nahraditelný

Tam kde není profesionální práce, tam je krize, často je zde snaha nahradit profesionální práci amatérskou prací, ze které nemáme užitek a tím ani radost, dobrota je žebrota. Pokud chceme nalézt objektivní pravdu, musíme ji hledat v lidové moudrosti a statistice, neočekávejte od elity to, že vám ona řekne objektivní pravdu.

Profesionální práce umožňuje ekonomický a sociální růst subjektu a objektu, tam kde není růst, tam není ani profesionální práce. Většinou zde roste jenom to, co je elitní, a to co není elitní, to neroste a zůstává to zaostalé a malé, osud většiny lidí je už určen v okamžiku jejich narození, někdo se narodí jako otrokář a jiný se narodí jako otrok.

Práce otroka je amatérská a práce otrokáře je profesionální, je to jako ve sportu, v první lize jsou profesionálové, v třetí lize jsou amatéři, druhá liga je složená z amatérů, co chtějí být profesionály. Mnoho lidí se dneska pouští do podnikání, a neuvědomují si to, že jejich práce je amatérská, a tak brzo zkrachují, zkrachovat může i národ nebo unie, z díla je spatřen tvůrce.

Slepý pastýř nemůže vést slepé stádo, profesionalita je o tom nebýt slepý k vlastní práci, pokud není moje práce dokonalá, musím se snažit ji učinit dokonalou, práce se stává dokonalou díky specializaci a spolupráci. Tam kde je problém se specializací a spoluprací, tam je i krize, a snaha utéci z místa kde je krize. Proč je u nás velikým problémem výstavba moderních dopravních systémů? Příčinou je naše zaostalost způsobená tím, že zaostalé amatérské východní sociální kultury, na nás dlouho sobecky parazitovali.

Vláda, která nám zde vládne je slepá ke svojí práci, práce vlády je amatérská a tak zde platí to, že slepý vede slepé, potřebujeme restartovat politiku a nahradit staré politiky za nové politiky co nejsou slepí ke svojí práci a umí podávat profesionální výkony, není přeci normální, aby zde měl někdo z politiků tři politické funkce najednou!

Je třeba u nás začít pomocí EU tvrdě kontrolovat statisticky vysoce postavené politiky, vysoká politická funkce zde bude v EU jenom pro dokonalého mladého profesionála, který amatérsky nechybuje. Pane prezidente, EU statistika zjistila, že chybně pracujete, a tak máte okamžitou výpověď bez zlatého padáku, každý je zde snadno nahraditelný někým, kdo je lepším profesionálem.