úterý 7. února 2017

Třetí světová válka eliminuje člověka z civilizace

Pokud optimálně využijeme pro kontrolu; vědu, techniku, statistiku, čipy, atd. tak nakonec dospějeme k tomu, že musíme lidi začít nahrazovat stroji a programy, člověk nebyl evolučně stvořen k tomu, aby byl ve vysoké funkci, ve které reprezentuje národ nebo organizaci.

Člověk byl evolučně stvořen k tomu, aby žil nahý a hladový, v souladu se přírodou, a je třeba zdegenerovaného člověka zpět vrátit do přírody, tím že lidi přemístíme nahé a hladové, do velikých rezervací daleko od civilizace. V civilizaci budou místo lidí GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, vše je zde dočasně, tak jako zanikají kultury tak i zanikne člověk v této konzumní civilizaci.

Přirovnal bych obrazně člověka ke koni, s příchodem vlaků a osobních aut, už nebylo potřeba používat koně, na práci pro civilizaci, co bylo, to bylo, teď zde jsou GVKB roboti a člověk bude globálně přemístěn do rezervací, ze kterých už neuteče, nejsou v civilizaci lidi, tak nejsou zde ani s lidmi už žádné problémy, a nemusí se stavět ploty a zdi, které by bránili lidem ve svobodném pohybu.

Lidi chtěli rovnost, a tak jí dostanou tím, že bude každý člověk nahý a hladový v rezervaci na Sibiři, už lidi nebudou moci zde hrát pokrytecké divadlo, ve kterém se vydávají za to, co nejsou. Snaha o to, dát člověku větší péči o tělo a o duši, se ukázala jako chybná, v hloubce každého člověka, je pořád jenom sobecké lakomé zvíře, které chce bojovat o výhody a jistoty, na špatných genetických základech nelze stavět, ze zvířete robota nikdo neudělá.

Člověka nestvořil zázračně Bůh, to je jenom pohádka pro naivní děti, člověka stvořilo to, že umí mluvit, a tak může společnými silami mnohé zde systémové změnit, tak aby se on zde měl lépe. Prý máme dávat více peněz na zbrojení, kdo je ale naším skutečným nepřítelem, proti kterému se musíme pomocí moderních armád bránit?

Naším skutečným nepřítelem je objektivní pravda, od pradávna byla objektivní pravda pronásledována, a ten kdo objektivní pravdu hlásal, se zde stával mučedníkem. Objektivní pravdou je že je zde všude bída a nezaměstnanost, nejde ale o nijak nový problém.

Každá revoluce a každá válka v minulosti, zde byla díky bídě a nezaměstnanosti, byla první světová válka, potom byla druhá světová válka, blíží se jistě už třetí světová válka, tato válka už bude poslední světovou válkou, protože tato válka skončí tak, že GVKB vojenští roboti naženou nahé a hladové lidi do velikých GVKB rezervací, a v globální civilizaci budou jenom GVKB roboti.

Jak často chodíte na hřbitov

Všemu zde kraluje existenční situace, někdo se umí optimálně situaci přizpůsobit a jiný to neumí, každá radost je zde dočasně a potom přicházejí starosti nebo deprese. Můžeme dneska zakonzervovat mnoho informací a programů, můžeme dokonce zakonzervovat i sami sebe a žít tak ve svém zakonzervovaném světě kde máme svoji planetu a svoje radosti a starosti.

Můžeme být taky autoritami a rozhodovat sobecky o druhých bez druhých, čas ale ukáže, že jsme mnoho chybovali, a chovali se jako hlupáci co jsou pyšní. Jaký to vše zde má smysl, tvořit a potom to vytvořené ničit, rodit se a potom umírat, mluvit a potom jenom druhé poslouchat, atd.

Mnoho hlupáků zde nosí masku geniálnosti, a mnoho geniálních lidí nosí masku hlupáka, proč lidi nosí pokrytecky masky, a tak nevíme kdo je kdo? Život není boj o peníze, život je experiment a my jsme jenom pokusné subjekty pro evoluci.

Byli jsme evolucí stvořeni za účelem pokusů, pud sebezáchovy nám brání v tom, abychom předčasně neukončili evoluční pokus, to že zde trpíme problémy nebo nemocemi, to evoluci vůbec nezajímá. Mnoho lidí uniká z reality do nereálného světa; snů, pohádek, mytologie, pověr, sekt, náboženství, politiky, reklamy, alkoholu, cigaret, sexu, počítačových her, sociálních sítí, facebooku, atd.

Lidová moudrost je plná odpovědí na naše otázky, od lidí co zde mají vysoké vzdělání a vysoké funkce neočekávejte odpovědi na vaše otázky protože ten kdo je nahoře vnímá realitu zcela jinak než ten kdo je dole mezi ubožáky. Mnoho lidí by chtělo zde pomoci v nouzi, ale nenechají si poradit, komu zde není moudré rady, tomu bych doporučil návštěvu hřbitova, aby věděl, co jej bude brzo čekat.

Ano, optimální program eliminuje krizi

Je třeba eliminovat z EU lidi, co jsou starší více než 40 let, statistika jasně konstatuje, že člověk který je starší více než 40 let, je nekvalitní fyzicky a psychicky, kolik je v EU vrcholových sportovců ve věku větším než 40 let, nebude to ani 1% ze všech sportovců v EU, a o tom to je!

Nebudou zde v EU pro nikoho výjimky, ani imunita, i papež, a každý prezident, zde ve 40 letech skončí jistě v EU krematoriu. Každý je v EU snadno nahraditelný, takto se v EU ušetří veliké náklady za důchody a za zdravotnictví, ekonomika je v EU na prvním místě. Lidi si začnou v EU konečně vážit svého času a nebudou už plýtvat časem na hlouposti a nesmysly.

Lidi začnou zakládat manželství už v 10 letech, protože život bude pro ně krátký, a pokud se budou chtít o děti dobře postarat, tak musí mít děti už v pubertě. Do funkce nového prezidenta republiky bude logicky volen politik do 34 let.

Ten kdo bude bohatý, začne svoje bohatství i utrácet, aby si užil krátkého života a nehromadil vše jenom pro lakomé dědice. Na všech vedoucích místech v EU budou konečně jenom mladí lidé, a tak oni budou prosazovat změny, které zlepší ekonomiku a politiku.

Co nám všem objektivně nejvíce panuje?

Pokud se něco děje dlouho pravidelně stane se to pro nás pravdou, třeba zákon gravitace má 100% pravidelnost a tak o něm nikdo nepochybuje. Velikou pravidelnost má i lidová moudrost, církev ale hlásá to, co je v rozporu s lidovou moudrostí, a tak ztrácí lidi, co jí věří.

Podívejme se na Boha u církve, bohem je to, co panuje, proto je Bůh logicky naším pánem, co nám ale dneska objektivně panuje? Lidem panuje od pradávna jenom existenční situace, ona je nám pravým Bohem, ten kdo má falešného Boha který je v ráji a dělá zázraky, ten je zde psychickým a ekonomickým ubožákem.

Ano, budeme restartovat vše co je chybné

Méně v EU mluvte, více v EU pracujete. Pokud se z nadhledu podíváme na naši EU konzumní civilizaci, tak zjistíme, že problémem této EU civilizace je to, že lidi v EU mnoho mluví a málo pracují, mluvení se stalo pro lidi tvrdou drogou, a pokud tuto tvrdou drogu nemají, tak z toho mají deprese. Mluvení v EU by se mělo týkat jenom toho, co je objektivně prioritní a nemělo by zde být mluvení o tom, co není prioritní a tak to nikoho nezajímá.

Na počátku stvoření konzumní civilizace bylo mluvení o tom, jak být existenčně úspěšnými, takto jsme mohli druhým předávat svoje zkušenosti o tom, co je správné a co je chybné. Někdo v EU vystuduje vysokou školu, a myslí si pyšně, že má patent na to, aby mohl druhým správně radit, protože on je vševědoucí. Je třeba si uvědomit, že nejlepší rady nám poskytuje jenom lidová moudrost, naopak nejhorší možné rady, zde jsou od EU hlupáků s vysokou školou, co zde mají moc a bohatství.

Je třeba konečně, zakázat v EU středí a vysoké školy, pracovat se začne v EU od 15 let do 70 let, školství se v EU restartuje tak, aby v 15 letech zde mohl člověk dělat; ekonoma, lékaře, programátora, učitele, soudce, diplomata, ministra, atd. Je třeba pochopit to, že nejsme v EU tak bohatí, abychom mohli studovat zbytečně dlouho, a tím okrádat chudou EU společnost o peníze, podívejme se do přírody, zde každý pracuje od mládí, a nikdo zde dlouho nestuduje, nejde to ekonomicky a politicky v EU, tak EU restartuj.