neděle 5. února 2017

Ano, sám zde nikdo nikdy nic nedokázal

Tento svět je o tom sloužit druhým, a pomáhat jim s jejich problémy, mnozí si myslí, že vše zvládnou sami, protože jsou moudří a silní, ve skutečnosti sám zde nikdo nikdy nic nedokázal, co by byl geniální člověk bez pomoci druhých, musel by žít jako zvíře a jeho genialita by nebyla využitá.

I ten nejmocnější a nejbohatší člověk je jenom sluhou druhých, važme si toho, že můžeme sloužit druhým, bez služby druhým ztrácí život logiku a smysl, ten dělá to a ten zas tohle, každá práce je zde potřebná, ten kdo je lepší má pomoci těm co jsou horší, pokud si myslíš, že nemám pravdu tak ti ještě teče mléko po bradě.

Ježíš Kristus obětoval svůj život jako mučedník, aby nás spasil před utrpením, nekonejme tedy druhým to, co nechceme, aby druzí konali nám, vše co dáváme to nazpět i dostáváme, možná dneska unikneš trestu, za svoje chyby a hříchy, jenže zítra bude vše jinak a trest tě srazí z vrcholu dolů do očistce, a tvůj pláč a křik nikdo už neuslyší.

Ano, vše se evolučně snaží zde uspět

Život to je evoluční experiment, je to takový hod kostkou, někdo má smůlu a jiný má zase štěstí, často je naše budoucnost otázkou přizpůsobení situaci, podívejme se na rostliny, mají trny, nebo mají svoje plody vysoko, aby se k nim nedostala sobecká zvířata, některé rostliny se stali zase masožravé, podobné je to i u; mikroorganismů, hmyzu, zvířat, lidí, atd. vše se evolučně snaží zde uspět.

Je to jako ve sportu, zde je mnoho těch co sportuje, a minimum těch co jsou natolik úspěšní, že je sport dokáže dobře uživit. Z díla se pozná tvůrce, pokud něco nejde zavedeným způsobem, tak je někdy nutné hledat netradiční způsoby, a tím získat výhodu nebo jistotu.

Jsou zde třeba firmy, které umí přijít s něčím, co nikoho nenapadlo nabídnout a mají s tím, co nabídnou trhu veliký úspěch. Nebo se podívejme na filmy a kreslené seriály, mnohdy je to maličkost, díky které je film nebo kreslený seriál velmi ziskový.

Jde tedy o to se umět optimálně přizpůsobit situaci, proč zde je mnoho lidí a mnoho národů co se neumí přizpůsobit nové situaci? Příčinou je degenerace, pokud něco dlouho existuje tam kde je existence snadná a jednoduchá, tak přichází degenerace, degenerace se projevuje i u domácích zvířat, a způsobuje chovatelům mnoho problémů.

Tak jako dbáme na kvalitu u zboží a služeb, tak musíme začít i dbát na kvalitu u lidí, je třeba zavést kontrolu kvality lidí, kdy bude roční certifikace kvality od narození do smrti a ten kdo nebude mít tuto certifikaci, ten bude muset opustit okamžitě konzumní civilizaci, a jít žít do divočiny mezi divoká zvířata.

Polovina lidí na světě je jenom genetickým odpadem, který se musí vystěhovat z civilizace, nemá smysl zalévat kameny a krmit parazity, vše je obchod a ten kdo nemá čím zaplatit má smůlu, společnost nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky.

Rychlé rozevírání sociálních nůžek

Na jedné straně zde jsou bezdomovci, a na druhé straně, zde je mocná a bohatá elita, když zemře elitní člověk, ví o tom každý, když zemře bezdomovec, neví o tom nikdo. Často slyšíme, že je zde prý demokratický kapitalismus, a ten kdo se snaží, ten zde i uspěje. Tak tomu ale není, není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický protekcionismus.

Tam kde jsou často konflikty a války, tam není rovnost a svoboda, z lidí se stali jenom ubohé loutky, které ovládají ti, co zde mají moc a peníze, je třeba ukončit to, co nefunguje optimálně, a nahradit konečně pyšné a lakomé lidi za roboty.

Z hovna bič nikdo neuplete, lidí je zde všude jako sraček, a tak to zde všude, stojí jenom za hovno. Každý vyplní na internetu GVKB dotazník a potom se dostaví do GVKB krematoria, kde jej eliminují, ten kdo se drze odmítne podrobit globální GVKB digitalizaci, ten bude policejními GVKB roboty zastřelen.

Kontrola pořádku je základem pro novou digitální civilizaci, ve které vše funguje optimálně, protože zde není už problém s rozevíráním sociálních nůžek. Na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, policejní GVKB roboti vyčistí tento svět od pyšných a lakomých lidí rychle a dokonale, proto si kupte GVKB odpustky, a tím si zajistíte posmrtný ráj, na velmi dlouhou dobu.

Pokud nezabiješ svého pána, tak budeš jenom jeho sluhou

Ten kdo chybuje ten evolucí eliminován je, vše je zde evoluční experiment, který se situaci přizpůsobuje, a tak to co se nepřizpůsobí, to eliminuje. Komu není rady, tomu není ani pomoci, je to tak snadné se uzavřít do centrální pevnosti, a odsud sobecky parazitovat na okolí, jenže tato strategie je chybná.

Zakaž bojovníkům bojovat, a učiň z nich svoje pokorné sluhy, to je jako si vypustit svůj rybník, a potom se divit tomu, že jsi na suchu. Objektivní pravda nejde nahradit subjektivními pravdami, stejně tak nejde nahradit láska pohádkou, která nám slibuje lásku.

Nespokojte se s náhražkami, nebo budete nasuchu, a tak z toho budete mít deprese, jak přestanete bojovat tak budete muset jenom zbaběle utíkat. Vše je zde vždy příčina a následek, pokud nezabiješ svého pána, tak budeš jenom jeho sluhou, tvým pánem jsou tvoje priority, máš mnoho priorit, které jsou ti svaté, a tyto priority, z tebe učinili ubožáka.

Jedinou objektivní prioritou je svoboda těla a svoboda duše, vše ostatní už není prioritní, tvoje naivita a dobrota z tebe učinila hříšníka, který existuje v očistci, a tak z toho má deprese, následkem je závislost na náhražkách, jako je třeba; alkohol, tabák, zaměstnání, dezinformace, vztahy, iluze, atd.

Čím více zde máš nepřátel, tím více zde něco znamenáš, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, vše je zde jenom o tom, jak být na vrcholu nad sobeckými konkurenty, cesta na vrchol je nebezpečná, protože čím více budeš stoupat, tím tvrdší bude boj, o každou výhodu a jistotu. Kontroluj a eliminuj vše co je chybné, nejsi tak bohatý, abys mohl tolerovat druhým jejich chyby.