sobota 4. února 2017

Sestavíme vám zadarmo dokonalý počítač na hry

Kdo si hraje ten nezlobí, víme co přesně potřebujete, s naším velikým tichým počítačem budete mnoho let spokojení, a o tom to je, že spokojený zákazník, je pro nás prioritou. Cena kompletu 30 321 Kč k datu 4.2.2017.

  1. Intel Core i5-7400
  2. SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
  3. ASUS PRIME H270-PRO - Intel H270
  4. Fractal Design Define XL R2, Pearl Black
  5. Seasonic SSP-550RT 550W
  6. ADATA SP550 (M.2) - 240GB
  7. WD Blue - 4TB
  8. ASUS DRW-24D5MT, černá, bulk
  9. Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4 2400
  10. MSI GeForce GTX 1060 3GT OC, 3GB GDDR5

Ano, budeš mít jednoho boha

Pyšné a lakomé parazity, je třeba optimálně eliminovat. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, pokud je zde něco co nás všechny sere, tak se s tím nesmíme srát, a musíme to spláchnout do sraček, zavede se digitální globální sledování pomocí GVKB čipů v hlavě, nikdo z lidí nebude mít šanci se dobře utajit, aby mohl zde na nás ekonomicky nějak parazitovat.

Mozek každého bude dostávat elektrické šoky, za jakýkoli pokus o to být pyšným a lakomým parazitem, bude elektrickým šokem potrestán. Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, ten kdo se nepřizpůsobí GVKB civilizaci optimálně, toho mozek bude eliminován a jeho tělo se ekologicky eliminuje.

Nebudou zde už ubohé zákony a ubohá morálka, bude zde jenom GVKB rozkaz, a elektrické šoky do mozku za chyby, nikdo se už nebude starat o to je mu cizí, každý bude mít co dělat, aby se neustále přizpůsoboval situaci, a nedostával za chyby elektrické šoky, dobrota je přeci chybou, a základem je prověřování lidí, jestli nechybují.

Lidi chtějí sloužit jednomu pánu, nejde sloužit mnoha pánům, protože když se jednomu pánu zavděčíte, tak jiného pána rozzlobíte. Jediným pánem zde pro lidi bude GVKB čip v jejich hlavě, takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy, na této krásné planetě.

Statistika lenochům nastavuje zrcadlo

Ano, lépe už bylo, a bude nám jenom hůře, nenechte si přeprogramovat mozek od falešné elity, podívejte se globální objektivní statistiky, dobře placená práce, je zde jenom pro 1% elitních lidí, a 99% lidí má špatně placenou práci, nebo nemá možnost nalézt práci, za kterou jsou peníze.

Spotřeba elektřiny, na jednoho obyvatele, jasně ukazuje vyspělost národa, čím více ekonomika funguje, tím více i spotřebuje elektřiny, vše je dneska na elektřinu, protože je to ekonomické a moderní.

Co je to život? Život je evoluční experiment ukončený smrtí, pokud neumí elita experimentovat optimálně, tak následkem je globální krize, z díla je spatřen tvůrce ekonomiky. Je třeba si uvědomit to, že tento konzumní svět je živý inteligentní systém, a není to mrtvý stroj, který je možné elitou naprogramovat, a dálkově z centra ovládat.

Je třeba elitě odebrat moc a bohatství, místo parazitů, nám budou vládnout počítače a stroje, ten kdo nebude pro civilizaci profesionálně pracovat, ten nebude ani jíst, a nebude mít kde bydlet, ryba smrdí od hlavy, pokud něco nefunguje, musí se to opravit.

Pokud to nejde opravit, tak se to musí nahradit něčím co je nové, inteligentní roboti naženou lidi do rezervací a ovládnou konzumní civilizaci, nejsou lidi, tak s lidmi nejsou už ani v civilizaci žádné problémy, roboti budou pracovat jako roboti zadarmo, a o tom to je, že práce zadarmo je to, co sobecká ekonomika nutně potřebuje.