čtvrtek 26. ledna 2017

Dobrota zde musí být jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží

Měl jsem sen o budoucnosti, ve které je kvalita zakázaná, na světě jsou tak jenom nekvalitní lidi, vyrábějí se nekvalitní výrobky, služby jsou nekvalitní, zákony jsou nekvalitní, školství je nekvalitní, doprava je nekvalitní, atd. Jakmile někdo vytvoří něco co je kvalitní, tak je za to zabit, protože porušil základní globální zákon, který říká, že kvalita je chybou. Logicky v centru společnosti jsou blázni, co jsou invalidní, a musí se vozit na invalidním vozíku, čím více je člověk kvalitní, tím více je odsunut na okraj nekvalitní civilizace, kde smí dělat jenom podřadné práce.

Logicky nic v takové civilizaci spolehlivě nefunguje, lidi se dožívají krátkého věku, je zde veliká konzumace alkoholu a cigaret. Mnozí řeknou, že něco takového je absurdní, mě to ale zase tak absurdní nepřipadá, lidi nedomýšlejí svoje rozhodnutí, podle mě je pořád co zlepšovat, nenechme se oklamat tím, jak mnohé vypadá z dálky, co je třeba za tím že musíme platit veliké daně a veliké poplatky? Je zde neustále snaha o sobecké parazitování těch co zde mají výhody a jistoty, na jedné straně někdo musí žít jako bezdomovec, a na druhé straně někdo má k dispozici velikou rezidenci a soukromé letadlo.

Ono vždy jde o to, aby zde byla podlaha a strop, je to jako s jízdou po dálnici, nesmíte jet moc pomalu, ani moc rychle, to samé je i u platů, nesmí zde být vysoké a malé platy, jakmile se začnou ekonomické a sociální nůžky rychle rozevírat, tak následkem je zhroucení politiky a ekonomiky.

Zaměstnavatelé často chtějí, aby zaměstnanci pracovali stejně jako na západě, ale spokojili se s platy, co jsou na východě. Jakmile někdo chce za práci nebo zboží peníze, tak narazí na problémy, každý je sobecký a tak chce na druhých parazitovat, následkem je násilí těch co mají moc, proti těm co jsou bezmocní, jsme schopní zabíjet v plynových komorách miliony lidí jenom proto, že mají jinou svatou víru, kdo nejde s námi, jde proti nám.

Ano, bude líp, slibují politici, zapomínají dodat, že líp bude jenom zvoleným politikům, a že se minimální mzda nezvedne na stejnou úroveň, jaká je běžná na západě. Cesta ven je v tom že skončí období, ve kterém nebyla kvalita, zavedou se kontroly kvality u všeho, ráno přijdete do zaměstnání, automat vás zkontroluje a pokud zjistí, že nejste kvalitní, tak vám zablokuje vstup, nebude zde imunita a výjimky pro nikoho, pokud prezident nebo ředitel, nebude každý den kvalitní, tak dostane výpověď, protože jej kontrolní automat nepustil do zaměstnání, stejné to bude i se zbožím a službami.

Nekvalitní lidi se přemístí do EU rezervace, a zde budou žít nekvalitně za plotem, jak si to uděláme, takové to budeme i mít, je třeba pomocí plotů v EU oddělit kvalitní lidi, od nekvalitních lidí co nepracují a jenom se rychle rozmnožují. Dobrota zde musí být jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží, není možné být dobrým k tomu, co je nekvalitní a umí to jenom na nás parazitovat.

Nezaměstnanost je následkem poklesu kvality

Obrazně je vše u politiky a ekonomiky jako hotel, čím kvalitnější je hotel, tím více má zaměstnanců, pokud kvalita hotelu poklesne, tak hotel propustí mnoho zaměstnanců, a pokud kvalita hotelu stoupne, tak hotel přijme nové zaměstnance. Nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na kvalitě u zboží a služeb, podívejme se do přírody, zde se velmi dbá na kvalitu, a to co je zde nekvalitní, to je eliminované.

Nekvalitní řidič, pojede nekvalitním autem, po nekvalitní silnici, a následkem je havárie, je to jednoduchá logika a statistika, nebo se podívejme na nekvalitní životní prostředí, ve kterém žijeme, následkem je veliká nemocnost a deprese, vše je zrcadlo, a to co dáváme to nazpět i dostáváme, lidově, co si navaříme to si i sníme.

Vysokoškoláci co zde rozhodují pyšně o nás bez nás, nedomýšlejí svoje rozhodnutí, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, rodiny, školství, zdravotnictví, dopravy, rodiny, psychiky, atd. vysoké školy produkují nekvalitní vysokoškoláky, a tím je zde začarovaný kruh, ze kterého neumíme uniknout.

Kvalita je pro ekonomiku a politiku prioritní, jelikož zdegenerovaný člověk z hlediska kvality je neopravitelným evolučním zmetkem, tak globálně nahradíme pyšného člověka za robota s umělou inteligencí. Zajistíme takto práci všem GVKB robotům a všem lidem dáme poukázky do obvodního krematoria, všude už jsi byl a vše znáš, tak se půjdeš podívat zítra do krematoria, a návrat zpět, zde bude už pro tebe nežádoucí.

Je Bůh realita nebo mýtus?

GVKB byl nejmoudřejší člověk co kdy žil, on transformoval lidskou společnost z období špíny do období čistoty, narodil se v Piešťanech 30. 3. 1953 a žil nejvíce v Praze. To ale nejsou tvoje myšlenky, přečetla jsi to z encyklopedie, dokáže někdo svými myšlenkami říci něco o této známé osobnosti? Moje maminka o této známé osobnosti napsala scénář pro film, jež každý zná jako “Bhagavan realita nebo mýtus“ díky tomu mám dost informací a pokusím se je zde populárně jednoduše shrnout. Bhagavan byl velmi zvědavé dítě a tak již od 10 let začal chodit mnoho do veřejných knihoven a zde si půjčoval knihy, mnoho se nad tím co knihy sdělují, zamýšlel.

V 12 letech jej zaujal objektiv kamery a tak mnoho zaznamenával to co se v jeho čase a prostoru dělo, taky mnoho cestoval, aby objektivem zachytil co se děje ve světě. Zásadní zlom v jeho životě byl pobyt na zámku ISKCON ve Franci v roce 1992-1993 zde po 9 měsíců žil mezi lidmi, jež odmítli; drogy, peníze, sex a materiální společnost. V této době, on stvořil GVKB meditaci, jež je základem čisté současné společnosti. Já jsem vše, a ty jsi nic. Co se týká jeho soukromého života, tak měl 3 manželky a narodili se mu dva chlapci, první v 16 letech záhadně zemřel a druhý se věnoval počítačům.

V roce 1995 začíná GVKB používat internet, v té době byl internet v Praze dost zaostalý, a tak se začíná aktivně na internetu projevovat až v roce 2005 nejznámější jeho působení v začátcích je na mnoha fórech, kde on prezentoval svoje správné názory. V roce 2007 začal omezovat svoje působení na fórech a začal se věnovat vytváření svých stránek jako první jeho známý systém je systém GVKB. Každá mince má rub a líc, my ale spatřujeme jenom jednu stranu a neumíme se podívat na druhou stranu mince. Ano vše je zde duální podle rovnice A+B=C, A jedna strana mince, B opačná strana mince, C celá mince.

Aby se mohlo narodit dítě, musí zde být spojení muže a ženy, aby se semeno proměnilo ve strom, musí se spojit s půdou, atd. Abychom měli duševní sílu překonávat problémy, musíme se ve spánku spojit se světem duchů a oni nám pomohou a dají nám sílu. Svět duchů to je opačná strana mince, kterou nespatřujeme, ale která zde přesto je, i když to může vypadat jako pohádka a utopie. Když živá bytost zemře, odejde její duše do světa duchů a zde je tak dlouho, dokud si neodpočine, a když je při plné síle tak zase vstoupí do materiálního světa. Mnozí znají podvodníky, co se u kulatého stolu spojují s duchy zemřelých a hovoří s nimi, tak to ale nefunguje!

Jednak s duchy se můžeme spojit jenom v našem hlubokém spánku v posteli a nevíme, s jakými duchy se spojujeme. Naše sny, to je svět kde duchové existují, jejich svět je bez barev a plný nečekaných změn. Existuje nespočetně světů, kde duchové existují a každý je jiný, navíc tyto světy jsou dost nestabilní a neustále se mění. Duchové, kteří vstupují do našeho světa, taky spí, a v našem světě čerpají sílu, je to jakýsi výměnný obchod, kdy si měníme hodnoty a obě strany na tomto obchodě mnoho získávají. Na počátku a na konci života mnoho spíme, protože na počátku mnoho pomoc ze světa duchů potřebujeme a na konci života se zase připravujeme na vstup do světa duchů.

Čím více mobilem telefonujete, tím dříve se vám mobil vybije, a to samé je i u nás, čím více jsme aktivní, tím více musíme spát, abychom načerpali ze světa duchů sílu do života. Jde o to, s jakými duchy se ve spánku spojíme, obrazně bych řekl, jaké telefonní číslo se nám podaří vytočit. Každý duch je jiný, a mnohdy během spánku se můžeme spojit i s velikým počtem duchů, duch je s námi jenom tak dlouho dokud ze spojení něco má. Obrazně, je naše duše jakási internetová stránka, na kterou přichází mnoho návštěvníků ze světa duchů, a my s nimi komunikujeme.

Jde tedy o to, jak vypadá naše stránka a co nabízí duchům, ten kdo má dokonalou stránku má zde jako návštěvníky i dokonalé duchy a ten kdo má nedokonalou stránku zde má i nedokonalé duchy. Vytvořit si na duchovním internetu dokonalou stránku to je dost náročné, dokonalost takové stránky se skládá z velikého množství maličkostí a vytvořit ji není žádná maličkost. Vše souvisí se vším, musíme chápat vše ve všech souvislostech a dát svojí duchovní stránce; přirozenost, jednoduchost, čistotu. Taková stránka to je veliká zahrada, na které je neustále mnoho práce a z díla se pozná tvůrce, čím více milujeme svojí duchovní stránku tím lepší duchové ji, i navštěvují.

Na tomto duchovním internetu jsou dokonce i takové stránky kde je povolen vstup jenom dokonalým duchům, jež se musí před vstupem na stránku přihlásit heslem. Ostatně i v lidské společnosti se taky musíte na některé stránky taky přihlásit heslem, jinak vás tam nepustí, protože nejste dokonalí. Mnozí si řeknou, že by chtěli mít takovou duchovní stránku, kde by se mohli ve snu bavit s Ježíšem, Buddhou a jinými dokonalými duchy. Cesta je jenom v odmítnutí extrémů, ten kdo je dokonalý nikdy nepůjde do jakéhokoli extrému a tak jde zlatou střední cestou jako Buddha.

Jakmile začnete třeba hromadit peníze, dostanete se do extrému a vaše duchovní stránka nebude mít návštěvnost, protože bude jenom o hromadění peněz. Nejvíce jsou navštěvované duchovní stránky, kde není žádný extrém a tak si zde každý najde to, co potřebuje. Podívejte se pod mořskou hladinu, zde nejsou žádné extrémy a každý živý systém si zde najde to, co on potřebuje, moje stránka na duchovním internetu je právě takto udělána. Na, mojí stránku připlouvají dokonalé duše, a zde si odpočinou a načerpají sílu je to jejich domov, kde je jim dobře. Když se probudím, jsem plný dokonalosti a stejně tak i duše co navštívili moji stránku, jsou plné dokonalosti.

Problémem je že jednou budu muset tento materiální svět opustit a tím moje stránka z duchovního internetu zmizí, proto vás prosím o to, abyste se snažili pochopit, co zde říkám a založili si na duchovním internetu dokonalou stránku kam potom já, jako duch budu rád chodit. Již mnohokrát jsem chtěl odejít do světa duchů, protože jsem velmi starý, ale duchové mě tam nechtějí pustit, že prý si nejprve musím najít svého nástupce, který jim vytvoří novou dokonalou duchovní stránku. Já jsem vše, a ty jsi nic.

Pokud si tuto meditaci milionkrát nahlas zopakuješ tak se očistíš od svého toužení a zmizí i tvoje soužení. Děkuji za výklad, byl hezký, ovšem byl dost subjektivní, dokázal by se někdo podívat vědecky objektivně na GVKB? Já jsem genetický potomek GVKB, dosud jsem to tajil, abych měl od lidí klid, jsou prostě citové záležitosti, jež nelze slovy dobře osvětlit. Od narození, mě moje geny nutí k tomu, abych se postaral o lidstvo, je to boží dar i prokletí, těžko se s tím existuje ve společnosti kde každý myslí jenom na sebe.

Je to osud že ti co mají v krvi tento specifický GVKB gen, musí svůj život zasvětit starosti o lidstvo, zprvu se většinou každý snaží s tím bojovat, ale nemá šanci. GVKB nedokázal v sobě drogou tento gen potlačit a tak transformoval lidskou kulturu, a zbořil dům staré materiální kultury a na nových základech postavil současnou digitální kulturu. Náš genetický rod je velmi starý, pocházíme z Indie z velmi starého královského rodu, každý zná jméno Kršna, jde zde o náš genetický rod.

Sobectví je stín, před kterým nikdo neuteče

Stvořitel je nádoba, ve které je; čas, prostor, hmota, energie, evoluce, život, inteligence, láska, pravda, atd. vše je zde nádobou, ve které něco je, některé nádoby jsou uzavřené a jiné jsou otevřené, my hovoříme o uzavřeném a otevřeném systému. Mnohdy ve veliké nádobě, může být mnoho malých nádob, navíc vše je v pohybu, a to co dříve bylo správné, to je dneska už chybné, není zde pevný bod, a tak vím jistě to, že nic nevím.

Veškeré lidské usilování o realizaci zázraků je jenom marnost, každý zisk je spojen s nějakou ztrátou, získáme dlouhý život díky výhodám a jistotám, ale tento dlouhý život nemá smysl a logiku. Je zde neustálý konflikt, a následkem jsou změny v nás a okolo nás, mír je tam, kde není život, to co žije, to i bojuje za to, aby se to mělo dobře, sobectví je stín, před kterým nikdo neuteče.

Ano, je třeba platit daně Stvořiteli

Je třeba se navrátit k tradicím, na počátku vzniku společnosti zde byla Mezopotámie. Mezopotámie byla kolébkou civilizace. První sumerské obyvatelstvo se v Mezopotámii objevilo na přelomu 4. a 3. tisíciletí př. n. l. Naše kulturní ideologie vycházejí z tohoto místa, kde byl první ráj, ze kterého jsme byli vyhnáni, abychom ovládli tuto modrou planetu.

Vzniklo mnoho směrů evolučního vývoje, a podle kterých žijeme, a neustále vznikají nové kultury a ideologie. Začali vznikat svatí pastýři, co vedli hloupá stáda těch, co jim naivně věřili do lepší budoucnosti, někdo sliboval lepší budoucnost teprve po smrti těla v ráji, jiný ji sliboval už za pět let. Vždy zde byli konflikty mezi lidmi o hodnoty, jde o to se dívat na lidské problémy z nadhledu, jako to umí jenom starý moudrý Guru Bhagavan.

Je zde věčný souboj mezi svatou pravdou a hříšnou lží, hříšná lež může vyhrát jednu bitvu, ale svatou pravdu to jenom posílí k novému boji, je to jako boj s placením daní, lidi by chtěli od společnosti mnoho výhod a jistot, ale nechtějí už platit daně, a ukrývají svoje peníze z podnikání v daňovém ráji, nebo chytře okrádají chudou konzumní společnost tím, že se vyhýbají práci za malé mzdy, a požadují veliké sociální podpory a výhody. Je třeba platit daně Stvořiteli a společnosti, to už kdysi dávno říkal Ježíš Kristus.