pondělí 23. ledna 2017

Ano, jsme národem ztroskotanců

Člověk musí žít dlouho v Kanadě, aby mu došlo, že jsme národem existenčních ztroskotanců, žít u nás to je existenční očistec, dlouho jsme byli pod vlivem cizích národů, co nás brali jako otoky a sluhy, hrdost na náš národ byla zabetonovaná už před velmi dlouhou dobou, prý jsme hříšným národem, protože nevěříme na zázraky.

Pokud je zde ten druhý vůl, tak je logické že od volů nelze očekávat víru v zázraky, volové dělají jednu volovinu za druhou. Naše mzdy jsou ubohé natolik, že z nich není možné normálně existovat, mocné a bohaté národy z nás udělali ekonomické otroky, co žijí na dluh, a bojí se nezaměstnanosti, nebo nemoci.

Neustále z nás politici dělají hlupáky, slibují nám, že bude brzo lépe, jenže lépe je jenom politikům, co zde mají možnost, parazitovat na pracujícím lidu. Zakopaný pes je v naší dobrotě, díky které se z nás stali žebráci, vůl je dobrý a tak pracuje za minimální mzdu ze které nelze žít. Prý není možné zvednout minimální mzdy na úroveň Německa, protože by zde byla okamžitě veliká nezaměstnanost, proč tedy v Německu není veliká nezaměstnanost?

Pravdou je to, že by se musel zmenšit stát, který má mnoho zbytečných zaměstnanců, co na nás sobecky parazitují, k čemu nám jsou politici a vojáci? Když škrtat výdaje, tak škrtat v mocenském centru, protože v centru jsou největší výdaje. Nejde žít dlouho na dluh, a za dluh může elita v centru, která na nás parazituje, a je jí jedno, že máme blbou náladu, a myslíme na to, jak utéci do Kanady.

Ano, sytý hladovému nevěří

Proč by nemohla být minimální mzda stejná jako je v Německu, sousedíme s Německem a Rakouskem, a mnoho podniků zde vlastní němečtí a rakouštíé podnikatelé, pokud nějakému podnikateli budou vadit veliké náklady, na zaměsnance, může přeci odejít podnikat do; Polska, Slovenska, Maďarska, atd. nejsme zde ekonomičtí otroci, co musí pracovat za mzdy, ze kterých nelze už normálně žít, protože naše minimální mzda je jenom 25% německé mzdy!

Logicky je zde snaha o to emigrovat, nebo nepracovat a žít ze sociálních dávek, práce se musí zaměsnancům logicky vyplatit. Žijeme v konzumní EU ekonomice, jakmile lidi neutrácejí peníze za služby a zboží, tak se se EU konomika začne hroutit, podívejme se třeba na to, že zde mnoho lidí musí dělat přesčasy, aby si trochu zvedli plat, nejsme otroci co znají jenom otrockou práci a bídu. Na jedné straně zde jsou paraziti, co mají hrubou mzdu 200 000 Kč a na druhé straně jsou hostitelé co mají hrubou mzdu 11 000 Kč, sytý hladovému nevěří.