neděle 22. ledna 2017

Výběr amatérského fotoaparátu

Nabídka je veliká a je třeba si určit priority, jde zejména o; cenu, velikost fotoaparátu, možnosti příslušenství, univerzálnost, moderní funkce, kvalitu fotek, rozsah zoomu, odolnost proti dešti a otřesům, servis, značku výrobce, typ hledáčku, pevnost konstrukce, dobré držení, zaostřování, rychlost, atd. počítejme s tím, že čím větší nároky budeme mít, tím více peněz zaplatíme, a tím větší a těžsí bude fotoaparát. U fotoaparátů je nejdůležitější snímací čip a objektiv, mobilní telefony mají špatné snímací čipy a špatné objektivy, proto je třeba investovat do fotoaparátu. Za ideální amatérský fotoaparát lze považovat Panasonic Lumix DMC-FZ300 za 14 290 Kč. Velikou výhodou je odolnost proti dešti a prachu, taky je zde výborný zoom objektiv a vysoká kvalita výroby, nevýhodou je malé rozlišení fotek. Pokud chcete něco co je už poloprofesionální, tak je zde Panasonic Lumix DMC-G80 za 26 990 Kč se základním objektivem.

Já nejvíce poslední dobou používám starý osvědčený amatérský Panasonic Lumix DMC-FZ72 v doprodeji je někde za 6 490 Kč Dneska je zde už nový model Panasonic Lumix DMC-FZ82 za 9 490 Kč

Profesionál si pořídí pravou zrcadlovku Canon EOS 5DS za 99 990 Kč jde o tělo bez objektivu.

Máte zmapované svoje priority

Deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, psychiky, atd. je následkem toho že nemáte zmapované svoje priority a tak bloudíte a máte z toho deprese, nestarejte se o to je vám cizí postarejte se o to co je vám blízké, základní prioritou je být silný jako úspěšný sportovec a být chytrý jako úspěšný podnikatel. Život byl a bude, o skládání zkoušek, je to jako v počítačových hrách, když složíte zkoušky, postoupíte do další úrovně existenčíní hry ve které se hraje o výhody a jistoty.

Zmapovat svoje prioroty není rozhodně snadné a jednoduché, ale uvědomte si že nemůžete sedět současně na mnoha židlích, je třeba si vybrat tu optimální židli pro vás, mnohdy zjistíte, že na té židli už někdo cizí drze sedí, v tom případě musíte najít způsob, jak jej chytře eliminivat, a mít při tom čisté ruce. To mě připomíná spolužáka na střední škole, který byl šprt a pořád se hlásil že zná správné odpovědi, došla mě trpělivost, a tak jsem mu posunul žili, když stál a on si sednul na zem, celá třída se mu smála.