čtvrtek 19. ledna 2017

Ubožáku na to nemáš

Mnoho ubožáků chce být něčím, na co nemá sebevědomí nebo talent, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, psychiky, atd. je to jako s pitím slivovice, když na to nemáš, tak pij mléko. Ano mléko ti teče po bradě, a chtěl bys být; králem, papežem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milonářem, atd. možná jsi vyrostl, a vypadáš jako dospělý člověk, a možná máš i vysokou školu, jenže mléko ti pořád teče po bradě.

Z díla se pozná tvůrce, život je o těžkých zkouškách, které ukážou pravdu o člověku, mnoho ubožáků se proto snaží vyhnout náročným zkouškám, aby se neukázalo to, že to jsou ubožáci, kterým teče mléko po bradě. Současnost je plná podvodníků, co z dálky vypadají jako moudré autority, zblízka poznáme, že jim teče mléko po bradě. Degenerace, je následkem výhod a jistot, které nám poskytuje globalizace a digitalizace, proč se namáhat, když na vše je zde věda a technika, jenže bez pravidelné námahy, měknou tvoje svaly, a měkne i tvůj mozek.

Postaví EU zeď proti islámským imigrantům

USA je pro EU vzorem, a tak pokud začne USA stavět betonovou zeď proti imigrantům z Mexika je logické, že i EU postaví taky betonovou zeď, a pokud se u břehů EU potopí loď s Islámskými imigranty, tak je vrátíme nazpět, do jejich zaostalých Islámských ekonomik, ve kterých opice věří na svaté pohádky a kamenují Satana. V EU začne hon na Islámské imigranty, co zde platí malé daně, neplatíš v EU veliké daně, tak se ti zruší občanství, a vypadneš mohamedáne z EU!

EU přestane být hloupou dojnou ekonomickou krávou, pro mohamedánské imigranty, sami máme v EU málo peněz na investice do školství a zdravotnictví, a musíme, proto šetřit kde se dá. Máte mimo EU ekonomické a sociální problémy, nikdo vám nebrání v tom okopírovat ekonomicky Čínu, a postavit si na svém Islámském území moderní průmysl.

Vše je dneska o konzervování, betonová zeď s kulomety, je moderní konzervou, která zakonzervuje vysokou životní úroveň v EU. Islámské Turecko v EU nechceme, protože přeci neleží v Evropě, ale v Asii, může Turecko vstoupit do Asijské ekonomické unie, a zde ukázat svoje ekonomické kvality.

Nelze se divit Anglii, že ukončila členství v EU, když jí EU nutí násilím Islámské imigranty s nulovou ekonomickou hodnotou, neberte si to osobně Islámští imigranti, nic proti vám osobně v EU nemáme, jde jenom o to, že dobrota k ekonomickým Islámským imigrantům, to je ekonomická žebrota v EU.

Minimální mzda 100 000 Kč eliminuje krizi

Podívejme se na to z pohledu daní, stát potřebuje vybrat hodně peněz na daních z vysoké mzdy, když vybere hodně peněz na daních, tak může snížit daně ze zboží a služeb. Častou námitkou, je nárůst nezaměstnanosti, to lze řešit soukromým podnikáním, podívejme se na nemocného zaměstnance, pokud zde jsou smlouvy se soukromníky, co pro nás pracují, tak je nemocný zaměstnanec, problémem soukromníků.

Zaměstnancem by se tak stali jenom centrální zaměstnanci jako; prezident, předseda vlády, ministr, diplomat, senátor, poslanec, ředitel, generál, soudce, notář, podnikatel, obchodník, profesor, atd. Představ si že jsi řidič autobusu, nebudeš podnikovým zaměstnancem, ale soukromým podnikatelem, a dostaneš to, co budeš mít ve smlouvě.

Ze zisku zaplatíš; daně, poplatky, naftu, pojištění, půjčky, atd. koupíš si autobus na půjčku, a pokud podnikání skončíš, tak logicky autobus prodáš. Takto se eliminuje obrovské množství zbytečných státních a podnikových zaměstnanců, co v práci brali peníze, za sezení na schůzích a kouření cigaret.