sobota 14. ledna 2017

Já jsem cesta k psychickému zdraví

Většina lidi myslí na malé problémy, jenom minimum lidí myslí na veliké problémy, a v současnosti je největším problémem špína v nás a okolo nás. Je to jako u počítače, kdy špína počítač zpomaluje, a někdy díky špíně můžeme i přijít o informace nebo peníze. Podívejme se třeba na to, když lidi mluví, jejich řeč je plná informační špíny, logicky následkem je to, že každý má na uších sluchátka, aby nemusel poslouchat druhé.

Myslíme na to, co milujeme a potřebujeme, nebo myslíme na pomstu pomocí vandalismu, myšlení to je namáhavá duševní práce, jde o to, aby nám tato duševní práce přinesla ekonomický trvalý užitek, a nebyla to zbytečná duševní práce, která nás jenom okrade o čas a peníze.

Pokud někdo myslí nejvíce na hlouposti, je to logicky hlupák, a mnohdy může být tím hlupákem i; profesor, ředitel, ministr, celebrita, milionář, atd. škola zapomněla naučit žáky tomu, jak myslet optimálně, a jak si vyčistit hlavu od zbytečných myšlenek.

Vše zde jsou sobecké vztahy, a základem je čistota u všech vztahů, jak očistit vztahy od špíny, o tom je cesta k psychickému zdraví, a tím i k životu, který má pro nás smysl. Většinou je zde snaha porušovat pravidla, a dělat z druhých hlupáky a chudáky, jak odhalit všechny parazity, v nás a okolo nás. Z díla se pozná tvůrce, nekoukejte na slova a tituly, koukejte na hodnoty, jaké za člověkem nebo organizací zůstávají.

Poslední světová válka začne už brzo a skončí rychle

Bude to válka, která transformuje dokonale celou civilizaci a kulturu natolik že si to nelze ani představit. Bude to boj mezi technikou a člověkem člověk v této válce prohraje a technika ovládne tuto planetu, robot si pořídí po válce lidské štěně stejně tak jako si dneska člověk pořizuje domů psí štěně.  Na začátku třetí světové války se začnou používat ve velkém roboti a válečný tlak na vývoj bude tak silný, že evoluce u robotů bude probíhat neskutečně rychle, protože půjde o vítězství. Boj zde bude o ovládnutí všech dopravních systémů, protože ten kdo bude ovládat dopravu, ten zde bude všemu kralovat, doprava je krví celého systémy a ona si může diktovat podmínky, protože je na ní vše závislé. Po dobu této dlouhé války budou muset lidé mnoho pracovat na tom, aby se pro válku vyrábělo to, co válka potřebuje, bude zde přídělový vojenský systém, a ten kdo se bude vyhýbat práci, bude zlikvidován. Začnou se stavět veliké továrny ukryté pod velikou vrstvou zeminy, aby je nemohlo poškodit bombardování, v továrnách bude pásová výroba a bude zde pracovat i mnoho robotů. Dělníci budou spát v továrnách na vojenských poschoďových postelích a jíst se začne granulovaná strava za nesplnění tvrdé výrobní normy, zde bude krátká samovazba a za sabotáž smrt. Ve válce umře 100% současného světového obyvatelstva, protože tato válka bude na celém světě a bude trvat mnoho let, v této válce se budou mnoho využívat termobarické zbraně, protože jsou ekonomické. Mnoho se budou využívat malí létající roboti s bombou, co budou dálkově ovládané a budou mít naváděcí systém na cíl, střelné zbraně se budou v této válce využívat minimálně. Pokud se nechcete této války zúčastnit měli by jste začít přemýšlet nad sebevraždou, pokud máte možnost uniknout na jinou planetu, protože zde jste jenom na návštěvě tak neváhejte s odletem a zmizte, co nejrychleji to jde na jinou klidnou planetu.

Nadbytek moci způsobuje nedostatek klidu

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud chybuješ, musíš počítat s tím, že budeš mít problémy. Nadbytek moci způsobuje nedostatek klidu, moc nám umožňuje investovat hodnoty, a tím nemáme klid, protože se musíme o investované hodnoty starat. Děti jsou šťastné, protože se nemusí starat o investované hodnoty, jakmile svěříte dětem hodnoty, a donutíte je násilím se o tyto hodnoty starat, tak děti budou nešťastné a budou mít deprese. Myslíme na to, co má pro nás hodnotu, a vandalsky se chováme k tomu, co pro nás nemá hodnotu, inteligence funguje ekonomicky.

Po celý život se staráme mnoho o cizí hodnoty a tím se z nás stávají ubožáci, co konzumují drogy, a naivně věří na; reklamu, sekty, církev, politiku, ekonomiku, kulty, rituály, mytologie, pověry, pohádky, atd. čistá pravda je už jenom v lidové moudrosti, od mediálních celebrit uslyšíte jenom samé chytré dezinformace. Příčinou krize v nás a okolo nás je špína, špína je následkem toho, že se z lidí stali paraziti, a paraziti jsou špínou v ekosystému.

Pokud je člověk virově nemocný, tak příčinou jsou paraziti, co jej pomocí virů oslabili, aby mohli na něm parazitovat, paraziti jsou bolavým zubem, který se musí vytrhnout, je třeba parazitujícího člověka eliminovat globálně na věčné časy, a místo lidí, zde budou jenom GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí. Lidí je na světě jako much, a GVKB roboti budou jako pavouci chytat tyto lidské mouchy do ekonomických digitálních sítí, a potom je ekologicky eliminovat.

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk je jenom genetická špína, která se musí pomocí moderní techniky eliminovat. Co bylo, to bylo, vše je zde jenom dočasně, na věčné časy zde jsou jenom změny, vše je zde řekou evolučních událostí, a není možné tuto řeku přehradit násilně pomocí dezinformací. Běž se proto podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš jistě, co tě bude brzo čekat, nikdo tě nepochová, zavolej nám, my tě profesionálně pochováme, a dědici budou mít radost z toho, co jsi jim zde zanechal.