pátek 13. ledna 2017

Manuál jak přežít v byrokratické civilizaci

Potřebujeme zvýšit spotřebu drog, abychom měli z drog více peněz, uvrhneme konzumenty do problémů, které nelze snadno a rychle vyřešit, zavedeme nový systém měsíčních draho placených zkoušek na každou maličkost a zbytečnost, kdo ve zkouškách neuspěje, ten bude mít veliké ekonomické a sociální problémy, tak zde bude více deprese, a větší závislost na drogách a centrálním systému. Samozřejmě centrální elita, bude mít výjimky a imunitu, co bude dovoleno centrální elitě, to bude přísně zakázáno ostatním lidem.

Žijeme ve světě, kde peníze přeci elitě nesmrdí, a z cizího krev neteče, není důležité, jak se peníze z pracujících lidí získávají, ale je důležité, aby lidi konečně pochopili, že poctivá profesionální práce, je poslední zoufalý pokus o to, jak přežít v byrokratické civilizaci. Vysokoškolský diplom bude platit jenom jeden měsíc, a potom zde bude placená zkouška, která platnost vysokoškolského titulu o měsíc prodlouží.

Všude se zavedou registrační byrokratické kontrolní centrální systémy v reálném čase, vše bude globálně očipováno a neustále digitálně kontrolováno. Lidí je na světě jako much, a pokud začnou tyto mouchy páchat v depresi sebevraždy, tak to je jejich soukromý problém, ten kdo se nepřizpůsobí nové kontrolní době, ten bude přemístěn do rezervace na Sibiři, a zde rychle jeho ubohý život skončí.

Zatížíme velikými daněmi všechny drogy a léky na deprese, protože peníze nesmrdí, zabráníme lidem, aby si mohli podomácku vyrábět drogy, protože to je okrádání státu na daních. Zrušíme globálně prodej levného tabáku, aby si lidi nemohli balit levné cigarety, zrušíme globálně prodej alkoholických nápojů v obchodech, a ten kdo bude chtít pít alkoholické nápoje, bude je muset pít ze sklenice v hospodě, aby za ně zaplatil více peněz. Zrušíme prodej léků na deprese v lékárně, léky na deprese, budou dostupné jenom v psychiatrické nemocnici. Takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží.

Ano, statistika zná pravdu o ekonomice

Statistika nám ukazuje v nahotě realitu, ve které žijeme, statistická data nám mohou proto i dát mnoho odpovědí které potřebujeme, abychom nechybovali. Podívejme se třeba na statistiku u počtu sebevražd, nejvíce sebevražd je tam, kde je nejvíce neřešitelných problémů, když jsou lidi vystaveni náročným zkouškám, které nedokážou zvládnout, tak mají z toho deprese, a páchají potom sebevraždy, propadají závislosti na konzumaci drogy, věří na hlouposti a nesmysly které jim slibují podvodníci nebo elita, atd.

Díky moderní digitalizaci a globalizaci máme k dispozici moderní aktuální statistiky o všem, co nás zajímá, statistiky si vytvářejí; unie, národy, podniky, organizace, rodiny, internetové stránky, internetové vyhledávače, atd. Někdy je zde snaha statistiky falšovat, a dělat tak z konzumentů hlupáky, věřím proto jenom statistikám, které nelze nijak zfalšovat.

Ještě schází to poslední, a to začít statisticky vyhodnocovat myšlenky, v každé sobecké lidské hlavě, tak jako jsme zavedli kontrolní pokladny, tak zavedeme i kontrolu lidského myšlení, bude to pro naše dobro, protože takto budeme moci eliminovat jedince, co myslí chybně, a tak způsobují systému problémy. Podívejme se třeba na nákupy ze společných peněz, když si elita EU vezme miliardu EU peněz ze společných EU peněz na nějakou hloupost a zbytečnost, tak si toho nikdo nevšimne.

Proto je zde už mnoho století snaha vytvářet obrovské hromady společných peněz, aby si nikdo nemohl všimnout utrácení peněz za luxus a zbytečnosti. Nebo se podívejme na statistiku u sociální politiky, EU vydává obrovské peníze na sociální politiku, dostanou se ale tyto peníze k těm správným lidem, nebo se dostanou k lidem, ke kterým by se vůbec neměli dostat.

Je třeba více používat objektivní statistiku, a vylepšit jí o umělou inteligenci, napadne vás třeba myšlenka na to, že budete chtít říci neslušné slovo, protože vás někdo nebo něco rozčílilo, to je ale statisticky chybné sobecké rozhodnutí, a tak se vám v hlavě zablokuje možnost, říci neslušné slovo, a tak konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, vše bude ovládáno globální statistikou a tak prezident republiky konečně každý den pojede do zaměstnání městskou hromadnou dopravou, a bude spoléhat na to, že jej pustíte sednout, protože on je starý a nemocný.

Statisticky je přeci chybou, aby se nevyužívala hromadná doprava, a lidi jezdili osobními auty do zaměstnání, statisticky je chybou veliký stát, díky kterému zde jsou veliké daně, atd. Ekonomika je věda, která díky statistce ví do čeho investovat a do čeho se nemá investovat, bez optimální statistiky nemůže ekonomika optimálně fungovat, a zajistit nám tak lepší ekonomickou budoucnost, ve které už nebude deprese způsobená tím, že nezvládáme náročné zkoušky, které nám přináší život.