středa 11. ledna 2017

Krize je trestem za nesplnění náročné zkoušky

Život to je vysoká škola, ve které musíme neustále skládat náročné zkoušky, a pokud u zkoušek neuspějeme, tak jsme v krizi, zkoušky skládají nejenom jedinci, ale i; rodina, organizace, náboženství, politika, umění, podnik, národ, kultura, civilizace, atd. Zkouškám není vystaven jenom člověk, ale zkouškám je vystaveno vše, co je zde živé, nebo inteligentní. Proč se zhroutil socialismus, který na začátku vypadal tak nadějně, socialismus neobstál ve zkoušce kvality, a tak se dostal do krize.

Podobné je to i s politiky a politickými stranami, neustále dochází k tomu, že politici nebo politické strany, ve zkoušce kvality selžou, a tak brzo zaniknou. Někdy se může podařit, uspět ve zkoušce pomocí podvodu, ale z úspěchu se většinou dlouho neradujeme, protože brzo nás bude čekat další zkouška, a v té už neuspějeme.

Co je to systémově uzavřená civilizace, je to civilizace která se uzavřela před náročnými zkouškami, a následkem je krize u každé systémově uzavřené civilizace, z díla je poznán tvůrce, pyšná slova jsou jenom pokryteckou maskou, pod kterou je schován ubohý vandal.

Vandalové jsou lidi, co neobstáli v náročných zkouškách, a tak se chtějí pomstít svému okolí, fyzicky nebo psychicky, druhé nelze vychovávat pomocí násilí, ale pomocí optimálních zkoušek, které umožní výměnu neschopných vedoucích pracovníků, za schopné vedoucí pracovníky. Je třeba skončit s uzavřenou civilizací, je třeba si říci otevřeně, kdo je zde parazitem, a kdo je zde hodnotným člověkem.

Windows je jako mladá rozmazlená žena

Vyčištění aktualizací Windows update je pomalé, a většina začátečníků ani neví, že je možné, aktualizace vyčistit. Pokud máte hodně místa na disku, tak je vám jedno to, že Windows neustále narůstá, a to jsou ještě i některé drzé programy, které taky mají sklon k tomu neustále ukládat zbytečná data na disk. Potom je zde ještě jeden Windows systém, který slibuje obnovení operačního systému v případě, že se něco po instalaci programu rozbije a počítač špatně funguje. Windows je jako mladá rozmazlená žena a pochopit mladou ženu to není rozhodně snadné a mnozí muži tvrdí že to prý ani není možné.

Jak si vyčistit hlavu od problémů

Čistota je základní prioritou, kolem které se zde mnohé točí, v přírodě se čistota udržuje přirozeným způsobem, v lidské konzumní civilizaci ale musejí lidi investovat čas a hodnoty do toho aby si zajistili čistotu a tak jim špína nezpůsobovala zbytečné problémy. Není zde ale jenom špína fyzická, kterou naše smysly vnímají, je zde i špína psychická a informační, tato špína se taky musí uklidit, jinak nám způsobí problémy.

Problémem špíny je to, že se musí uklízet neustále, a je to práce, která nám nepřináší radost a zisk, nejhorší je špína v hlavě, pokud má někdo mnoho špíny v hlavě, tak následkem je většinou konzumace drog, nebo víra v blbosti a pohádky. Jak si vyčistit hlavu od problémů, základem je zde upřímná pravidelná sebekritika, podívej se na sebe, a začni se měnit k lepšímu, buď pánem ve svojí hlavě, a vyžeň z hlavy myšlenky na blbosti a pitomosti.

Ano, vládnou nám neandrtálci

Politika u nás zamrzla v době ledové, na jedné straně zde existuje internet a letecká doprava, na druhé straně zde je politika, která nechápe to, že žijeme v digitální době, kde už není možné z druhých dělat hlupáky pomocí pohádek a dezinformací. Sto let starý výrok o tom, že mouchy serou na starého Císaře pána, přesně vystihuje to, že politika zamrzla v době ledové.

V moderní době lze o moc bojovat jenom argumenty, které jsou podložené vědecky a statisticky, každý díky škole už ví, že bůh je pohádkový symbol, pro malé naivní děti, a že si nikdo z dospělých lidí si nemůže v politice hrát na neomylného boha!

Politici jsou obrazně jako advokáti, protože zastupují sobecké zájmy pracujícího lidu, advokát se má starat o to, aby ten kdo jej dobře platí byl s jeho prací spokojen, a musí si uvědomit, že zde jsou stanovena pravidla, která se musí respektovat. Lidi nechtějí chodit k volbám, protože poznali, že kariéristickým bezcharakterním politikům nelze už věřit.

Politikům jde sobecky jenom o výhody a jistoty, volič je pro ně jenom konzumní dobytek s nulovou hodnotou. Nejde zapomenout na druhou světovou válku, kterou způsobili sobečtí politici, a díky politikům ve válce zemřelo zbytečně mnoho miliónů lidí, moc je pro politiky drogou, pořád je zde nejsilnější samec vůdcem smečky.

Digitalizace eliminuje politiky a podnikatele

Je třeba začít eliminovat vše, co na nás nějak parazituje, všude se dneska šetří, protože nejsou peníze a není čas, je třeba ušetřit i nahoře a nahradit práci vysokoškoláků prací počítačů, místo politiků a podnikatelů zde budou vše řídit jenom počítače.

Podívejme se do průmyslu zde je vše řízeno pomocí počítačů a funguje to bez problémů, veškerá civilizace to je snaha nám ulehčit práci a myšlení, na práci jsou stroje a na myšlení jsou počítače, co budou ale dělat vysokoškoláci když jejich práci budou vykonávat počítače? Když není práce, co lidi dělají?

Lidi se mohou věnovat aktivitám, za které nejsou peníze a výhody, mohou sportovat nebo se věnovat nějakému umění, dobrá je třeba turistika spojená s fotografováním. Zruší se peníze a vlastnictví globálně, a vše bude na příděl, už zde nebudou sobecké konflikty o; peníze, moc, popularitu, výhody, jistoty, atd.

Vše je zde dočasně jenom smrt je jistá, tak jako u nás zaniklo náboženství tak zanikne i politika a podnikání, období kdy nám vládli psychopati, konečně globálně na věčné časy skončí. Moc je silnou drogou, která dělá z lidí psychopaty, o tom to v politice a podnikání je.

Díky digitalizaci konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, svět evolučně nemění mocné ideologie, svět mění evolučně jenom věda a technika. Skončí období, ve kterém se od všeho utíkalo, v digitalizovaném světě nikdo nikam už neuteče, vše bude očipované a všude budou kontrolní snímače, nebude už pro nikoho možné vandalsky myslet a konat, každý vandal bude recyklován na substrát.

Proč má Andrej Babiš u nás mnoho nepřátel?

Podívejme se na upálení Jana Husa, je to velmi podobné, v tom že když jde o veliké peníze, tak se porušují zákony a morálka, zloděj honí zloděje, a lhář křičí, ty jsi lhář. Kdo je bez hříchu, ať zvedne ruku v EU, upozorňuji na to, že pokud mu bude dokázáno, že on není bez hříchu, tak on o tu ruku přijde! V EU není nikdo dospělý bez hříchu, protože inteligence vytváří v lidech egoismus, náš egoismus, je zdrojem naší hříšnosti, a proto je nám život zde pekelným očistcem. Když mě otec v pubertě řekl, že jsem egoista, koukal jsem na něj jako tele na nová vrata, můj otec byl totiž dokonalým egoistou, a jak víme, tak jablko nepadne daleko od stromu.
Nejdříve by si egoističtí kritici, měli vyndat ze svého oka trám, než začnou poukazovat na třísku, v oku druhého, kterého kritizují. Je třeba začít v EU s výukou sebekritiky a to nejprve u vysokoškoláků, každý vysokoškolák si musí sebekriticky přiznat všechny svoje chyby a hříchy, potom si musí i navrhnout trest, pomocí kterého on svoje chyby a hříchy odčiní. Mnozí vysokoškoláci mají tendenci, svoje chyby a hříchy zamlčovat a ukrývat, to musí konečně skončit, dáme v EU všem vysokoškolákům po absolvování vysoké školy, do hlavy kontrolní EU čipy, co budou monitorovat jejich myšlení a rozhodování.
Každý měsíc zde bude konzultace se specialistou na chyby a hříchy, kdy specialista navrhne vysokoškolákovi psychické a ekonomické tresty, které povedou k tomu, aby nechyboval a nehřešil, nebude zde pro nikoho imunita a výjimka, myslím si, že najednou by v EU rychle poklesl zájem o to, mít v EU vysokou školu, protože být bez chyb a bez hříšnosti, to si většina bezcharakterních pokrytců v EU, ani neumí představit.

Ano, umělá inteligence eliminuje lidskou inteligenci

Lidi dělají chyby, neustále je zde snaha o to nahradit lidskou práci za práci zvířat a strojů, logicky vše směřuje jistě k tomu, že naše lidská inteligence bude brzo nahrazena za umělou inteligenci, která bude rozhodovat o nás bez nás. Už zde nebudou mocní a bohatí lidé co chybovali a nikdo je za jejich chyby nepotrestal. Umělá inteligence bude logicky s lidmi zacházet stejně jako s roboty, pokud u člověka poklesne hodnota, tak bude člověk recyklován na substrát.

Z nové konzumní společnosti zmizí logicky lidi, co jsou; staří, nemocní, hloupí, pyšní, zdegenerovaní, nepřizpůsobiví, atd. heslem nové doby zde bude, robot může nahradit každého člověka, mnozí skeptici řeknou, že si to přeci nenechají lidi líbit, aby GVKB roboti z lidí udělali ubožáky. Lidi jsou v první řadě líní zbabělci, a každý se stará jenom o sebe, hrdinové jsou jenom v knihách a filmech, v konzumní realitě hrdinové nejsou.

Už zde nebude možné to, že by zde byla elita složená ze starých pyšných idiotů, co jsou závislí na konzumaci cigaret a alkoholu. Vše je zde řeka událostí, a tak se vše neustále mění, a jedinou jistotou je zde to, že zde v ničem jistoty není. Vše jistě pomíjí, mizí veliké; kultury, civilizace, unie, národy, společnosti, sekty, náboženství, politické strany, atd. každý živý inteligentní systém je zde jenom dočasně, z prachu vše vzniká a prach se to navrací, dokonalé jsou jenom vesmírné zákonitosti, které se po miliony let nijak nemění!

Člověk je už zastaralý model zaměstnance, a nevyplatí se už člověka zaměstnávat, ekonomický zisk z podnikání je prioritou a podnikatel nemůže být dojnou krávou pro líné staré ubožáky. Skončí období korupce a tunelování, konečně si budou lidi globálně rovní, každý bude jenom levným genetickým robotem na dálkové ovládání, místo jmen a titulů, budou mít lidi jenom GVKB čip pod kůží, a číslo s čárovým kódem na oblečení.

Krize je následkem krizové situace

Vše je zde obrazně jako mince, která má rub a líc, aby zde mohl být ráj pro elitu, tak zde musí být peklo pro ubožáky, nadbytek je možný díky nedostatku. Bylo zde mnoho snah o emancipovanou konzumní kulturu, ale to ekonomicky a politicky nefungovalo, protože v emancipované kultuře, je člověk člověku pekelným očistcem, protože lidi jsou egoističtí. Evoluce je následkem snahy o to vyřešit krizové situace, a tak neustále se vše restartuje, a staré se novým nahrazuje, mnohde vznikají pevnosti, které se uzavřeli procesu evoluce, zde se setkáváme s degenerací a přelidněním.

Indie je ukázkou takovéto evoluční pevnosti, a tak zde lidi žijí jako opice, opakem je Japonsko zde evoluce probíhá rychle, a tak zde rychle stoupá i kupní síla obyvatel. Svět k lepšímu nemůže změnit politika a náboženství, pokud chceme svět změnit k lepšímu, musíme být psychicky a fyzicky lepší, než naši konkurenti, každý člověk je částí řetězu u ekonomiky a evoluce, nejslabší článek určuje kvalitu řetězu.

Je třeba se zaměřit na kvalitu lidí, z hovna bič nikdo neuplete, pokud jsou zde zaměstnanci na hovno, tak i podnik stojí za hovno. Je třeba zavést globální měsíční testování kvality všech lidí od narození do smrti, testování provede umělá inteligence a roboti, ten kdo v testování fyzicky a psychicky neuspěje, ten bude recyklován na substrát, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, každý člověk je snadno nahraditelný robotem. Zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou, z nekvalitních zaměstnanců se udělá substrát, ubožáků je na světě jako sraček, a tak GVKB roboti spláchnou tyto ubohé sračky do hajzlu.