úterý 10. ledna 2017

Ano, to je už pasé

Mnohdy o něco dlouho usilujete, a potom zjistíte, že je to už pasé, protože už to není pro vás důležitou prioritou, vše se mění a tak se musíme změnám přizpůsobit, abychom nechybovali. Egoisté dlouho usilovali o to, mít vysokou školu, aby mohli zde udělat kariéru, jenže doba se díky internetu restartovala, a kariéru udělá ten, kdo má dlouhou praxi, protože školní teorie je ve složité realitě už k ničemu. Jenom idiot, se ještě dneska chlubí vysokoškolským titulem, nebo vysokou státní funkcí, dneska platí, z díla se pozná tvůrce, ukaž svoje dílo, co jsi zde dokázal sám stvořit.

Opice se zlatou korunou na hlavě, je pořád jenom opice, doba kdy bylo možné pod krásnými šaty schovat to, že je někdo neschopný idiot, už končí. Vítejte v nové digitální globální době, kde nebude už možné lhát a krást, protože GVKB umělá globální inteligence, ve spolupráci s GVKB čipovým systémem, bude mít vše pod kontrolou v reálném čase, už brzo nebude kam zbaběle utéci, a všechny dosavadní ráje, pro lenochy a hlupáky globálně zaniknou. Skončí možnost mít práci, která není úkolová, bude zde jenom úkolová termínovaná práce, v práci se bude pracovat na 100%, na mimopracovní aktivity, už nikdo nebude mít čas ani chuť.

Na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence, ty zde budeš na práci, u které není potřeba myslet, ale je třeba podat vysoký fyzický výkon, ten kdo nesplní GVKB globální normy, skončí v GVKB rezervaci jako ubožák, který zde brzo jistě zemře, díky špatným podmínkám k životu. Dneska si lidi ničí svoje zdraví cigaretami a slivovicí, a zítra se každý bude mnoho starat o svoje zdraví, aby neskončil jako opice v rezervaci.

Ano, bude líp, pokud lid dostane chléb a hry

Spokojený konzument je nejlepší zákazník, pokud chceme zákazníky podojit, musíme se jim poklonit, vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo, každý je zde divákem i hercem, záleží jenom na aktuální situaci. Sundejme si konečně pokrytecké masky, které říkají, já jsem; prezident, ředitel, celebrita, soudce, lékař, profesor, profesionál, guru, mesiáš, prorok, papež, atd.

Jsi jenom ubohý konzumní otrok, kterého jako loutku ovládá konzumování toho, co miluješ a potřebuješ, konzumní pyramida zde je už mnoho tisíciletí, a na vrcholu jsou ti, co konzumnímu světu kralují, protože umí s konzumenty manipulovat, pomocí klasické konzumní strategie chléb a hry.

Ano, pracující lid, chce chléb a hry! Ano, bude líp, pokud pracující lid dostane chléb a hry, přej, a bude ti přáno, dej, a bude ti dáno, kdo maže ten i jede, o tom to zde v ekonomice a politice neustále je, za vším je egoismus. Každý člověk je po celý život egoistou, altruismus je pohádkou pro naivní děti, láska a pravda, byla a bude vždy jenom za peníze, zadarmo, je jenom nenávist a lež.

Všechny násilné snahy o to, aby lidi nebyli egoisty selhali, a je si třeba položit otázku, proč tyto snahy u každé náboženské a politické ideologie selhali? Egoismus je následkem inteligence, robot v továrně není egoistický, protože zatím ještě nemá umělou inteligenci, jakmile budou GVKB roboti inteligentní stejně jako lidi, tak budou GVKB roboti i egoističtí!

Jak může egoistická autorita, říci tomu, kdo zde nemá autoritu, ty jsi; blázen, egoista, sobec, lenoch, budižkničemu, kurva, svině, vůl, idiot, blbec, neandrtálec, kariérista, kokot, atd. nejsme slušní k druhým, protože nejsme na vrcholu konzumní pyramidy, ale jsme dole u dna konzumní pyramidy, čím více člověk stoupá na vrchol konzumní pyramidy, tím více je slušnější k druhým. Z hovna bič neupleteš, globálně 60% lidí je zde bohužel ekonomicky a politicky jenom na hovno, a jakékoli snahy o to, je změnit ekonomicky a psychicky k lepšímu, jsou na hovno!

Slibovat je snadné, splnit sliby je těžké, mluvit mediálně o konzumním ráji v EU, a potom uvrhnout lidi v EU do konzumního očistce, to má za následek jenom blbou náladu v EU, a tak Anglie jako první, nefungující EU rychle opouští. Někdy se mně zdá, že nám asi v EU vládnou mimozemšťané se zelenými tykadly, co zde fyzicky a psychicky vůbec nežijí, a žijí daleko ve vesmíru na jiné planetě, a vládnou nám v EU pomocí dálkového ovládání, přes EU centrum v Bruselu. Rodiče mého otce skončili v plynové Nacistické komoře, protože to byli židi, dneska nám ti samí egoističtí Němci říkají, že máme přijmout egoistické mohamedány, co se v EU chovají jako divoká zvířata?

Všude je díky chybné ekonomice a politice v EU, plno ubohých bezdomovců, a díky mrazům a hladu, každý den nějaký bezdomovec v EU zbytečně zemře. Elita v EU řeší jenom to, jestli je sklenice s EU vínem plná nebo prázdná, prý kdo se v EU snaží, ten se zde má logicky i dobře. Vše zase jistě směřuje k veliké dlouhé válce, je třeba se v EU zásobit jedovatým plynem do plynových komor, abychom mohli v EU plynových komorách eliminovat ty, co se nedokázali přizpůsobit EU egoistickému systému, rychle a optimálně.