pondělí 9. ledna 2017

Ano, každé právo je spojeno s povinností

Neustále slyšíme o problémemch v; ekonomice, politice, školství, dopravě, podnikání, obchodu, morálce, atd. to jsou vše ale jenom následky problémů lidského těla. Je třeba řešit vše od počátku, a neřešit to od konce, na počátku je vždy lidské tělo, které má v mnohém strop a podlahu, na lidské tělo se zapomělo, jako bychom snad byli roboti na baterie. Pokud se někdo ozve, že jeho tělo jej omezuje v tom, co od něj náročný konzumní systém požaduje, tak je automaticky označen za parazita, a podle toho je s ním i zacházeno.

Je třeba tento problém řešit tak, jak jej řeší příroda, místo výpovědi nebo propadnutí ve škole zde bude recyklování člověka na substrát. Jediným globálním zaměsnavatelem, bude jenom globální umělá inteligence, spolupracující s inteligentními roboty. Od narození do smrti zde bude nad člověkem digitálně čipový dozor, každý den se budou u každého člověka vyhodnocovat výsledky jeho výkonu a jeho kvality, ten kdo klesne pod globální normu, ten bude automaticky okamžitě recyklován na substrát.

Každý člověk je článkem konzumního řetězu a pevnost řetězu určuje nejslabší článek, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat ekonomické parazity. Mnozí namítnou že lidi zde mají právo na život, to je pravda ale každé právo je spojeno s povinností být nadprůměrný. Pokud do moderní civilizace pronikají jedinci ze zaostalé civilizace, musí počítat s tím, že z nich roboti udělají substrát.

Takto se ušetří peníze za; armádu, policii, soudy, politiky, kněze, byrokraty, nemocnice, domovy důchodců, vězení, atd. není podsatné jak se dosáhne toho, že bude všem lidem lépe, podstatné je, aby nám všem bylo konečně lépe. Maminka se ptá v porodnici, kde je její dítě, sestra říká mamince, to dítě se vám bohužel evolučně nepovedlo, tak jsme z něj udělali substrát. 

Miniaturizace digitalizace automatizace optimalizace kontejnerizace transformace

Točí se vám hlava z toho, jak se vše rychle mění, to je normální je třeba se optimálně přizpůsobit, jinak budete eliminováni a recyklování. Strategie útěku před problémy a realitou začíná globálně selhávat, protože není už kam utéci, a problémy a realita vás všude dostihnou, a srazí vás k zemi.

Mnozí si naivně myslí, že někde existuje ráj, kde se budou mít dobře, ráj zde nikdy pro nikoho z lidí nebyl, je zde jenom peklo rozdělené na kategorie, a tak někdo žije v pekle první kategorie, a jiný žije v pekle páté kategorie.

Čiň čertu dobře, a on se ti peklem odmění, ten druhý je čert, a já jsem anděl, tak funguje naše sobecká inteligence. Láska a pravda je zde jenom za peníze, zadarmo je v tomto konzumním pekle jenom nenávist a lež.

Ježíš Kristus je literární vymyšlená pohádková postava, proto může dělat zázraky, reálné živé postavy, nemohou dělat zázraky, protože jsou spoutané reálnými zákony.

Všechny svaté ideologie jsou založené na tom, že vyprávějí věřícím lidem pohádky, o tom že bude lépe po smrti nebo v budoucnosti, sliby se slibují, a jenom naivní blázni se krátkou dobu radují, než jim dojde to, že byli chytrými čerty zase podvedeni.

Podívejte se na lidi, co nám zde vládnou, jsou to čerti první kategorie, a tak vymýšlejí čertoviny první kategorie, jako jsou; zákony, předpisy, regulace, výjimky, reklamu, dezinformace, morálku, atd.

Mnoho se dneska hovoří o čertech, co k nám emigrují z míst, kde rostou banány, aby zde mohli kamenovat Satana. U nás se po Satanovi házejí vajíčka, jsme už mnohem vyspělejší EU kulturou.