čtvrtek 5. ledna 2017

Ano, přicházejí chytré spotřebiče napojené na internet

S příchodem bohatství přichází; optimalizace, automatizace, digitalizace, kontejnerizace, robotizace, atd. podle mě zlomem byla digitalizace, v okamžiku vzniku záznamu hudby na CD disk se odstartovala raketově transformace ekonomiky a politiky. Vše probíhalo nenápadnou salámovou metodou, potom přišel osobní počítač a internet, najednou se rychle začal měnit svět.

Tento rok, se začne prodávat malý levný domácí inteligentní robot Asus Zenbo, dále přicházejí chytré spotřebiče napojené na internet, lednička si sama zajistí doplnění potravin, pračka si sama zajistí nákup pracího prášku, záchod si zajistí nákup vůně a toaletního papíru, čidla co snímají v bytě; teplo, vodu, plyn, elektřinu, sama odešlou informace do dispečinku po internetu, auto se samo objedná do servisu, a samo bez řidiče, si do servisu z garáže zajede.

Už zbývá to poslední, nahradit globálně zastaralého líného člověka, inteligentním multifunkčním robotem na dobíjecí baterie. Za chvíli mě začnou v bytě montovat snímače na topení, co jsou dálkově rádiově ovládané, jsem zvědav, kdy mě zde namontují všude kamery a mikrofony, aby zde byl přehled, co se zde v bytě děje, na chodbách už v domě kamery máme a dům si odemykám pomocí čipu dálkově. Když vyjdu z bytu světlo se samo rozsvítí, výtah se mnou mluví, a zná mě jménem. Děsím se okamžiku, kdy začne být záchod inteligentní, a bude se bavit o tom, co se dneska děje v politice a ekonomice.

Proč jsou nezralí lidé bez geniality

Období nezralosti (adolescence, puberta) je u lidí období od 10 do 20 let věku, v této době mužům začínají růst fousy a ženy začínají mít pravidelnou menstruaci, která jim v důchodu končí, příchází krizové období, ve kterém je možné kopírování genů a tím rozmnožování lidí bez geniality.

V přírodě je přirozený evoluční výběr, který zdegenerované zmetky bez geniality, promění v snadno dostupnou potravu, pro hladové šelmy. Statisticky je globálně geniální jeden člověk z 100 000 lidí, je to jako se zlatem, hodnotu má to co je zde potřebné a obtížně dostupné.

Období nezralosti je obrazně jako u většiny ovoce, které je zelené a kyselé, protože je nezralé, aby mohlo ovoce uzrát, a být sladké, potřebuje k tomu optimální podmínky, v lidské společnosti se setkáváme s tím, že zde nejsou pro dozrání podmínky, díky amatérským chybám v konzumním systému (centralismus, byrokracie, ideologie), který neumožňuje lidem v 15 letech, se ekonomicky a sociálně osamostnit od rodičů, a začít žít ekonomicky a sociálně samostaně, bez neustálé kontroly společnosti a rodičů.

Obzvláště lidi co studují vysokou školu, vstupují do ekonomické a sociální samostatnosti velmi pozdě. Statisticky je doloženo to, že čím ekonomicky a sociálně vyspělejší je národ nebo kultura, tím obtížnější je pro lidi vstup do dospělosti, protože jsou dlouho jako ekonomičtí paraziti u rodičů, co se o ně ekonomicky dobře starají.

Byrokratickou centralizaci k ničemu nepotřebujeme

Vždy když se zamýšlím nad amatérskými chybami v konzumní civilizaci, tak dospěji jistě k tomu, že mocná a bohatá ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy, a že tuční kapři, si nevypustí svůj rybník (stát, organizace, podnik, unie, strana, církev, sekta, hnutí, fórum, klub, družstvo), kde mají díky centralizaci výhody a jistoty.

Byrokratickou centralizaci k ničemu nepotřebujeme, rodina byla a bude základem pro konzumní civilizaci, a každá byrokratická centralizace, likviduje pomocí salámové techniky rodinu, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, školství, vědy, umění, zdravotnictví, psychiky, atd.

Nadbytek pro ty co jsou v elitním centru, vytvoří nedostatek pro ty, co nejsou v centru, každý centralismus je postaven na tom, že centrum parazituje na tom, co není v centru. Ten kdo pracuje za mzdu, pracuje špatně, v rodině se nepracuje za mzdu, protože zde z naší práce máme okamžitý užitek, co si sami vyprodukujeme, to si i sami zkonzumujeme.

Centralizace se snaží o to, abychom otrocky pracovali pro centrum za malou mzdu, protože centrum se chce mít velmi dobře, díky naší malé mzdě, ten kdo odmítne se podřídit centru, skončí ve vězení, jsme jenom ubohým loutkami, které násilně ovládají mocná a bohatá centra, ve kterých je parazitující elita.

Demokracie je utopie, tam kde existují daně a cla, tam nevládne pracující lid, ale vládne tam mocná a bohatá centrální elita, rovnost je zde jenom ve smrti, mnozí si naivně myslí, že mají šanci se mít dobře, pokud budou dobře pracovat, tato víra v zázraky ale brzo lidi opustí, a přichází blbá nálada, spojená s konzumací alkoholu a kouřením cigaret.