pondělí 2. ledna 2017

Pravda je zrcadlo, do kterého se dívají lháři

Když hledáte pravdu, musíte začít říkat druhým pravdu, i když je to pro vás těžké, ten kdo sobě a druhým lže, ten v zrcadle vždy spatří lháře, vše co dáváme, to nazpět dostáváme. Proč není pravda obrazem, který lze vyfotit, a je zrcadlem které nejde vyfotit?

Vše je zde řekou událostí, a tak je pravda relativní a subjektivní, to co je pravdou pro tebe je pro mě lží, každý máme svůj soukromý svět, ve kterém je vše jinak než v cizím světě. Pravdu nelze napsat na papír nebo na internet, vše je zde divadlo, a každý zde hraje nějakou roli.

Svaté knihy jako je; Bible, Korán, Bhagavadgíta, atd. to jsou jenom sítě z dezinformací, do kterých se chytají naivní hlupáci. Proč vlastně hledáme pravdu a nespokojíme se s tím že je všude lež? Lež nemá zde žádnou hodnotu, hodnotu má to co je vzácné a pravda je zde vzácná jako zlato, a proto má i hodnotu zlata. Tak jako je zlato v trezoru, tak je i pravda v trezoru, ten trezor je v tvojí hlavě.

Ano, já jsem svatý anděl

Inteligence je o nastavení a kontrole práce s informacemi, podívejme se na inteligentní stroje, tyto stroje byli nastavené a kontrolují práci s informacemi, aby tato práce byla užitečná a kvalitní. Co je to kontrolování práce s informacemi?

Informace jsou jako klíče a hesla, inteligence musí tyto klíče a hesla přiřadit k zámkům a zabezpečení, pokud se něco chybně přiřadí, tak následkem jsou chyby, které mohou způsobit problémy, nebo nějaké ekonomické škody. Podívejme se třeba na neslušná slova, která používají neslušní lidé, zde je ukázka toho jak to vypadá, když se klíče a hesla přiřadí k chybným zámkům.

Podívejme se třeba na pohádky, které se často vydávají za objektivní realitu, a někteří lidé těmto pohádkám věří, a následkem jsou problémy s lidmi, co mají od svaté ideologie přeprogramovaný mozek, a tak ubližují sobě nebo svému okolí. Jestliže někomu usekneme ruku, protože ta ruka krade, tak bychom měli useknout hlavu tomu, kdo lže, otázkou je, kdo by potom platil vysoké daně?

Proč sekty a náboženství lžou věřícím o tom, že existuje peklo a ráj, nebo o zázračném uzdravení? Proč reklama dělá ze zákazníků a voličů hlupáky, proč je zde vše jenom pokrytecké divadlo, ve kterém se mají nejlépe bezcharakterní kariéristi, atd. konáme druhým zlo ve snaze se mít dobře, z cizího krev neteče, ano, ten druhý je lakomý a pyšný, já jsem svatý anděl.

Stvořitelem a manipulátorem je zde dualita

Je ten druhý genetickým zmetkem? Svět je rozdělen na mě, a ty druhé, já jsem dokonalý a ten druhý je genetický zmetek, následkem je logicky konfliktní společnost, ve které se má nejlépe ten, kdo se před druhými dobře utajil, jako prezident nebo ředitel. Každý je zde takto hercem i divákem, a tak následkem je logicky povrchní konzumní civilizace.

Konflikty a války v nahotě odhalují naši pyšnost a lakomost, svatý je ten, kdo je už mrtvý, protože se jej už nemusíme bát, že by on nám mohl něco zlého provést. Lež je sladká a pravda je hořká, proto je zde nedostatek pravdy, a nadbytek lží, vše je zde jenom komerce, výhody a jistoty paraziti milují a potřebují, o tom to zde bohužel už mnoho tisíciletí, všude je. S příchodem digitalizace, se vše restartovalo, a osobní vztahy nahradili neosobní vztahy, ve kterých známe druhé jenom velmi povrchně, a tak se zde může snadno nepřítel, vydávat za našeho přítele.

Za vším zde jsou naše prioritní závislosti, které s námi manipulují jako s loutkami, nejčastější strategie používaná k manipulaci je systém odměny a trestu, podřídíš se a budeš za to odměněn, nepodřídíš se a tak budeš potrestán, je to jednoduché a spolehlivě to funguje. Svoboda je v tomto konzumním světě jenom iluzí, každý je zde otrokem, který má mnoho sobeckých a lakomých pánů.

Stvořitelem a manipulátorem je zde dualita a tak zde vše má; rub a líc, podlahu a strop, příčinu a následek, klad a zápor, zisk a ztrátu, počátek a konec, lásku a nenávist, samce a samici, štěstí a neštěstí, pravdu a lež, atd. zapomeňte na svaté ideologie, co mají základy v pohádkách a snech kde jsou zázraky, realita to je řeka událostí a vše je zde dočasně, jedinou jistotou je to, že zde není jistota ani pevný bod. Minulost nezměníš, o budoucnosti nic nevíš, současnosti nerozumíš, jsi zde jenom genetickým zmetkem, který už brzo evoluce eliminuje.