neděle 3. prosince 2017

Ano, stvořitelem člověka jsou krysí závody

Krysy, které vyhráli krysí závody, se mohli rozmnožovat, a krysy co závody prohráli, se nemohli rozmnožovat, evoluce to jsou krysí závody, a člověk je součástí evoluce, a vítězem evolučních krysích závodů, ve kterých se běží o výhody a jistoty. Vše probíhá nejvíce v tom, co konzumujeme, nejprve jsme přešli z vegetariánské stravy na tepelně upravené maso, a později jsme přešli z poslouchání hlupáků na poslouchání těch, co nebyli hlupáky.

Je to něco jako na škole, splníte zkoušky a postoupíte do dalšího ročníku, někteří jedinci se zasekli už v druhé třídě základní školy, a jiní si udělali vysokou školu, podobné to bylo i s organizacemi a národy. Vědci tvrdí, že vývoj člověka z opice trval milion let, to se může zdát jako velmi dlouhá doba, ale je třeba si uvědomit to, že asi před 4 000 miliony lety vzniknul jednoduchý život na této planetě. 

Neandertálec, který se vzhledem a kulturou, už mnoho podobal člověku, je zde asi 100 000 let, bohužel někdy to vypadá, že na světě žijí dosud neandrtálci, co nechápou moderní digitální civilizaci, a tak po sobě házejí vajíčka a sprostě se urážejí. Šlechtění dostihových koní to jsou svým způsobem taky krysí závody, kde odměnou je možnost mít vyšlechtěné potomstvo. Slovo šlechta, znamená výchovou vyšlechtěný člověk k tomu, aby on vládnul těm, co nejsou výchovou vyšlechtění. 

Moderní konzumní civilizace lidi neustále kontroluje a známkuje, ten kdo je oznámkován jako nepřizpůsobivý příživník, skončí jistě brzo na okraji civilizace, jako ekonomický ubožák, dobrota je přeci žebrota a peníze nám nesmrdí. V současnosti do krysích závodů nastupují autonomní roboti s umělou inteligencí na dobíjecí baterie, nebude to už trvat dlouho a na hradě bude prezident robot vyznamenávat roboty, a lidi budou už jenom nazí za sklem v zoologické zahradě, vedle pavilonu s opicemi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem