čtvrtek 10. srpna 2017

Blbá nálada je zde díky blbcům

Není důležité, kdo to říká, ale co on nám říká, zapomeňme na spojování myšlenek se jmény, stejně většinou jde o společné myšlenky, protože když žije člověk mimo společnost, tak myslí jako divoké zvíře. Pokud něco řekne populární celebrita tak si každý myslí že je to geniální myšlenka, jenže vše je jenom povrchní divadlo a populární celebrity jsou herci, co hrají hlavní role. 

Podívejme se na prezidenty objektivně, očekáváme od nich to, že se budeme mít lépe, a oni naše očekávání nesplní, kde je chyba? Chyba je v tom, že prezidenti jsou herci, herec nemůže odměňovat a trestat, odměňovat a trestat můžou jenom pravidla, podle kterých zde žijeme, prezident nemůže tato pravidla změnit, protože k tomu nemá pravomoci. Kdo zde ale může tato pravidla změnit? 

Tato pravidla zde může změnit jenom modernizace a optimalizace, podívejme se na internet, zde můžeme krásně poznat to, že moderní stránky mají velikou návštěvnost, a zaostalé stránky mají malou návštěvnost. Ve škole ten kdo se špatně učí, tak má logicky špatné vysvědčení, a často školu nedokončí.

Proč bychom všem středoškolákům a vysokoškolákům, nemohli každý rok vystavit objektivní vysvědčení, kde bychom oznámkovali, jak si vedou v životě, a tato vysvědčení bychom zveřejnili na internetu. Tím by se zabránilo tomu, aby ve vysokých funkcích, byli zaostalí ubožáci, je třeba skončit s klientelismem, který umožňuje to, že jsou ve vysokých funkcích ubožáci. Hodnocení středoškoláků a vysokoškoláků svěříme GVKB umělé inteligenci a GVKB čipovému systému, skončí tak dlouhé temné období, ve kterém díky blbcům, zde byla blbá nálada.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné