středa 9. srpna 2017

Ano, víme jak na to

Profesionalita je o tom vědět jak na to, aby zde mohlo být lidem lépe, tak zde musí být lepší lidi to je logické, zavedeme GVKB certifikaci kvality u lidí, a ten kdo nebude mít platnou GVKB měsíční certifikaci, ten skončí na dlouhou dobu v GVKB převýchovném pracovním táboře, podle GVKB vzoru. 

Nabídneme zaměstnavatelům certifikované převychované zaměstnance, vychovat a převychovat to bude naše GVKB heslo, práce proměnila zvíře v člověka, každému garantujeme to, že bude od 15 let do 80 let každý den v roce pracovat.

Nebudou zde už problémy s nepřizpůsobivými příživníky, dlouhodobý pobyt v pracovním GVKB táboře je změní na dokonalé zaměstnance, zmizí z ulic žebráci a bezdomovci, mnozí drzí skeptici budou drze tvrdit, že jsme porušili svatá lidská práva, a že jsme zlí otrokáři. 

Zavedeme tvrdou cenzuru, a podpoříme tajnou policii, aby byl eliminován náš třídní nepřítel, který myslí jenom na to, jak parazitovat a vandalsky poškozovat optimální konzumní civilizaci. Ano, víme jak na to, pravda a láska, takto zvítězí nad nenávistí a lží, zrušíme soukromé vlastnictví, a zrušíme peníze.

Zavedeme přídělový čipový systém, zrušíme i současné chybné zákony, a současné chybné normy, vše co řekne nadřízený, to bude podřízenému svaté, co bylo, to bylo, zakážeme konzumaci cigaret a alkoholických nápojů, práce bude pro lidi jedinou možnou tvrdou drogou. 

Nikoho zde nebudeme násilím držet, nelibí se ti u nás to, že jsi zde jenom statistické číslo s nulovou hodnotou, tak odejdi jinam, zajisté všude jinde ti bude lépe, v Kanadě tě jistě rádi uvítají, a dobře se zde o tebe postarají. Není důležité množství, ale důležitá je kvalita lidí, skončí i období, kdy se lidi neuměli oblékat, a nastane období, kdy bude každý nosit čistou modrou GVKB uniformu, se svým statistickým číslem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné