neděle 13. srpna 2017

Ano, bez lhářů a zlodějů nám bude lépe

Víme, že se nemá lhát a krást, dáme proto už brzo lidem do hlavy kontrolní inteligentní čip a ten všem lidem zablokuje snahu o to, aby mohli lhát a krást, logicky zde musí být veliká změna konzumní lidské civilizace, a bude zde zcela jiná civilizace, ve které se nelže a nekrade. Eliminují se; knihy, obrazy, fotky, filmy, články na internetu, databáze, programy, atd. kde by byla možná lež a krádež, změní se mnoho školství, změní se i politika a víra v zázraky. 

Hříšná a neslušná slova zmizí z našeho slovníku, protože na tom budeme všichni stejně psychicky a ekonomicky, nebude zde rozdělování na; kasty, třídy, kategorie, ligy, atd. nebudeme mít tituly a jména, budeme mít jenom globální statistické číslo. Vše budou globálně řídit GVKB inteligentní centrální počítače, napojené bezdrátově na kontrolní inteligentní čipy v lidských hlavách, z lidí se stanou genetičtí roboti na dálkové ovládání, nebude zde už k dispozici pro lidi; cigareta, pivo, marihuana, luxus, popularita, moc, bohatství, výhody, jistoty, atd. Podprůměrní jedinci budou v krematoriu eliminování, protože z pohledu politiky a ekonomiky, jsou to nepřizpůsobivý příživníci. 

Smyslem života bude jenom kvalitní práce, po práci zde bude tvrdý spánek, ve kterém sny zajistí kontrolní čipy, a tak se nám všem bude zdát jenom o profesionální práci v naší specializaci. Nebude zde už dialog mezi lidmi, ani zde nebudou; školy, schůze, divadlo, atd. to vše je přeci plýtvání časem, a to nás zdržuje od práce. Zkrátí se průměrný věk lidí ze 70 let na 35 let, nejsme tak bohatí, abychom mohli živit staré nemocné lidi, co pomalu pracují. Maminka se ptá, a kde je moje dítě, vaše dítě neprošlo certifikací, a tak bylo optimálně eliminováno, a vás jsme sterilizovali, abychom měli jistotu, že nebudete mít další děti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné