Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 7. července 2017

Vysokoškoláci vzdejte se GVKB robotům, váš ubohý odpor je marný

Ve snaze si udělat pohodlí, jsme začali vše zlepšovat, až nakonec zde budou inteligentní GVKB roboti, co nahradí vysokoškoláky, vše je zde evoluční proces, a tak neustále je staré nahrazováno novým, dneska jsi nahoře, a zítra budeš dole.

Vysokoškoláci jsou jenom módní bublinou, která už brzo globálně praskne, a místo vysokoškoláků zde budou GVKB roboti, a globální GVKB umělá inteligence. Veliké ryby zabíjejí malé ryby, takový je život, z prachu vše vzniká, a v prach se to zase navrací, jenom smrt je zde jistá, a vše ostatní je zde už nejisté. 

Proč zaměstnávat drahé vysokoškoláky, když je možné vysokoškoláky nahradit za GVKB roboty, je to pro zaměstnavatele ekonomické, a ekonomika je na prvním místě, nejprve se pokusí vysokoškoláci zbaběle uniknout z civilizace, ale zde poznají, že je jim jejich vzdělání k ničemu, a tím skončí jejich ubohá kultura, která byla jenom dočasnou evoluční mýdlovou bublinou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují