Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 4. července 2017

Lumix DMC-TZ100, Lumix DMC-FZ2000, Lumix DMC-G80, Canon EOS 1300D, Canon EOS 200D, Canon EOS 80D, Canon EOS 1D X Mark II

Nabídka je veliká a každá profesionální zrcadlovka musí splnit náročná pravidla na kvalitu a výkon, fotoaparáty jsou obrazně jako závodní automobily, taky musí být u nich vše technicky velmi kvalitně udělané. Začnu od toho co je levné a malé, takovým přístrojem je Panasonic Lumix DMC-TZ100, pokud nemůžete nebo nechcete sebou tahat rozměrné zrcadlovky s mnoha objektivy a potřebujete kvalitní fotky a kvalitní filmy tak je tento fotoaparát pro vás to pravé, ideální je na dovolené kdy jej máte neustále sebou a tak vám nic neuteče. 

Pokud máte větší nároky, a nebude vám vadit větší velikost a větší cena, tak je zde Panasonic Lumix DMC-FZ2000, tím končí kategorie přístrojů, u kterých se nemusí měnit objektivy a přeneseme se do přístrojů kde lze měnit objektivy. Zde začneme u malého a levného přístroje Panasonic Lumix DMC-G80, (doporučuji) jediným problémem zde je malý výběr objektivů a značkové objektivy jsou dost drahé. Tímto končíme s přístroji, co nemají zrcadlový hranol a sklápěcí zrcátko, a vstupujeme do světa zrcadlovek. 

Začneme malou levnou zrcadlovkou Canon EOS 1300D, zde získáváme malý a lehký přístroj pro nenáročné fotografování, kvalita fotek je zde už velmi vysoká a jde profesionálně využívat. Pokud máme peníze a veliké profesionální nároky, tak si pořídíme Canon EOS 80D, (doporučujizde je mnoho výhod, a cena je pořád ještě v amatérské rovině, díky tomu že je zde menší snímací čip. 

Tím končíme nabídku s malými snímacími čipy a přecházíme do přístrojů s velikými snímacími čipy. Zde je v nabídce Canon EOS 1D X Mark II, je to přístroj vyloženě pro vrcholové profesionály, a je to drahé a veliké, značkové objektivy, jsou taky neskutečně drahé a veliké. 

Nakonec je zde novinka Canon EOS 200D(doporučuji) je to malý fotoaparát za rozumnou cenu, jakási zlatá stření cesta, může dobře posloužit jako záložní fotoaparát v případě, že vám drahý fotoaparát nefunguje, nebo je na stativu, a tak jej nemůžete používat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují