středa 5. července 2017

Kde ale vzít prachy na to, abychom se zde měli lépe?

Sklidíš to co jsi zasadil, proč ale toužíme po tom, sklízet to, co nezasadili? Příčinou jsou nemoci u nás a okolo nás, to co je nemocné myslí a jedná zcela jinak, než to co je zde zdravé. Obrazně je naše konzumní civilizace nemocnice, ve které nikdo není zdravý tělesně a psychicky, za zdravého zde považujeme někoho, kdo je málo nemocný. 

Problémem je že nemocní lidé se zde rozmnožují a mají proto logicky i nemocné děti, které vychovají dospělí lidi, co jsou nemocní, a tím je zde začarovaný kruh, ze kterého nelze už uniknout. Bylo zde mnoho snah jak uzdravit člověka nebo společnost ale všechny snahy se ukázali jako naivní a marné, je to marnost se snažit léčit lidi nebo léčit společnost. 

Zázraky existují jenom mimo realitu, v našich snech nebo v televizi, tato konzumní realita má svoje pevná pravidla, která limitují naše možnosti, které nelze překročit, ano, jsme uvězněni v konzumní realitě, a jedinou jistotou je zde naše smrt, z prachu jsme byli stvoření, a v prach se zase navrátíme, kde ale vzít prachy na to, abychom se zde měli lépe? 

Pokud se chceš mít lépe, tak musíš být logicky v nějaké potřebné specializaci lepší, než jsou tvoji konkurenti díky tomu že na sobě neustále pracuješ, a tím se i zlepšuješ, jenže ty jsi nemocný, a tak na sobě nepracuješ.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem