Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 14. července 2017

Ano, každý bude pod globálním dohledem

Ano, je třeba všem lidem odebrat výhody a jistoty. Tam kde jsou veliká koryta, tam je i veliký dobytek, který je závislý na velikém korytu, mnozí skeptici namítnou, že lidi potřebují stimulaci, jinak se z nich stanou ubožáci. Stimulací zde bude možnost žít, ten kdo se nepřizpůsobí, ten bude kontrolním systémem eliminován. Nebudou zde lidské autority, co chybují, ale budou zde GVKB roboti a počítače co budou mít moc, a budou tak rozhodovat o nás bez nás, skončí období, ve kterém se lhalo a kradlo, GVKB roboti eliminují lháře a zloděje. 

Lidi nebudou mít jména a peníze, budou zde GVKB identifikační čipy a tak bude každý jenom číslem ve statistice, už zde nebude vyhlašován státní svátek, nebo státní smutek, každý den v roce se bude globálně pracovat, nebudou zde už pro lidi cigarety a slivovice. Zmizí i vandalismus a násilí, člověk bude pod neustálým GVKB digitálním dohledem, a neustále se budou eliminovat podprůměrní jedinci. Vše je o jednoduchosti, extremismus stvořil blbou náladu, za vznikem extremismu jsou vždy výhody a jistoty, které jsou pro mocné a bohaté parazity drogou. Neberte si to osobně, že brzo skončíte v krematoriu, uvědomte si, že vše je zde dočasně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují