Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 13. června 2017

Nákup nového počítače je problém

V současnosti je na trhu veliká nabídka počítačů a třeba CZC vám zadarmo do týdne z dílů sestaví počítač, sestavené počítače mají smysl pro lidi co nebudou počítač přenášet a počítač bude v kanceláři nebo bytě. Pokud potřebujete počítač přenášet, můžete si pořídit tablet nebo notebook, zde narazíte na problém jak to má být veliké?

 

Osobně bych vám doporučil klasiku, tedy střední velikost notebooku, další problém bude s tím jak veliký má mít notebook výkon? Zde bych zvolil zase střední cestu, to je notebook bez grafické karty. Taky se podívejte na váhu notebooku, pokud bude notebook lehký, tak bude radost jej neustále všude tahat. Dobré je si k notebooku pořídit veliký monitor a myš s klávesnicí, takto vám notebook nahradí klasický počítač.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují