Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 2. června 2017

Manuál jak se stát zde prezidentem republiky

Vědecky a statisticky jsem dospěl k závěru, že ten kdo se zde chce stát prezidentem republiky, musí být dokonalým hercem, lidi potřebují, aby byl prezident dokonalý herec, co zde hraje roli prezidenta tak, že mu diváci tleskají. Politika je dneska už jenom mediálním divadlem a z politiků se tak stali herci, co zde hrají svoje mediální role, když se divákům nelíbí nějaká politická hra, tak dojde k politickým změnám, a nabídne se divákům nová politická hra, pokud jdete k demokratickým volbám, tak si vybíráte kariéristické politické herce, co budou zde hrát politické divadlo. 

Jak vlastně došlo k tomu, že se z politiky stalo mediální divadlo? Vše je dneska o komerci, úspěch je na prvním místě a vše ostatní je už bezvýznamné, lidi se umí přizpůsobit a tak se politici přizpůsobili tomu, že se z nich stali herci co si jedno myslí a jiné zde říkají na veřejnosti, kdo ale ovládá politické loutky? Politické loutky ovládá strach z toho, že nebudou mediálně populární, a tak budou muset politiku opustit, aby uvolili místo populárním loutkám.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují