Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 24. června 2017

Ekonomika bez specialistů nefunguje

Podívejme se do přírody, v přírodě se s univerzálností nesetkáte, všude je specializace, a proto příroda ekonomicky funguje. Podívejme se na úspěšné lidi z hlediska specializace a zjistíme, že za jejich úspěchem je specializace, ten kdo se nespecializuje, ten zde neuspěje a tak má blbou náladu. Pokud je člověk tak vysoce inteligentní, proč nepochopí, že univerzálnost je ekonomickou chybou?

Pokud by byla univerzálnost správná tak by zde bylo jedno pohlaví, a nebyl by zde samec a samice. Zajímavé je že nikdo nechce od prezidenta nebo ředitele, aby byl univerzální a dělal někdy sekretářku, z toho je jasně patrné, že univerzálnost je spojená s otroctvím, otrokář požaduje od otroka univerzálnost, a trestá otroka za to, že on není univerzálním otrokem. Zavádění automatizace a optimalizace ukazuje otrokářům, že roboty nelze donutit k univerzálnosti, a že jim musíme dát jenom takovou práci, kterou zvládnou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují