Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 25. června 2017

Ano, nikdo na tebe ubožáku není zvědavý

Podívej se na sebe statisticky z pohledu Absolutna, co z pohledu Absolutna znamená planeta, na které žiješ? Z pohledu Absolutna je tato modrá planeta jenom nulou s nulovou hodnotou, dále se porovnej se všemi živými systémy, co na této planetě žijí, z pohledu všech živých systémů jsi jenom nulou s nulovou hodnotou, taky se podívej konečně do svojí ubohé hlavy, co tam máš za informace, a zjistíš, že tyto informace mají nulovou hodnotu, nebo se podívej na to, jaké dílo zde zůstane po tvojí smrti, nic zde po tobě nezůstane, protože z ubohé nuly, nemůže nic hodnotného trvalého vzniknout.

Jsi jenom nula, co se snaží postavit za nějaké číslo, abys nevypadal po celý život jenom jako nula. Logicky život takové nuly nemá zde logiku a smysl proto zde jsou nuly dočasně a o tom to je že jedinou jistotou pro tebe smrt je. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať víš, co tě bude brzo jistě čekat, z nul vše vzniká a v nuly se to zase navrací, takový je zde život, s tím nic už nenaděláš.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují