Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 3. května 2017

Zpovědnice cz a Spovednica sk

Na českém internetu je mnoho let stránka Zpovědnice, je to originální projekt, který někomu vyhovuje a jinému zase nevyhovuje, o co zde vlastně jde? Název rozhodně neodpovídá tomu, jaký účel tato stránka na internetu plní, s Křesťanským náboženstvím nemá tato stránka nic společného, takže zde je první chyba a to zavádějící název stránky.

 

Posláním stránky je snaha o diskusní fórum pro mladé lidi, problémem je zde anonymita lidí co sem chodí, anonymita svádí lidi k tomu, aby se zde chovali neslušně, a tak se zde mažou příspěvky a komentáře, a blokují se IP přístupy na tuto stránku, mažou se profily, je to neustálý virtuální boj, mezi administrátory a návštěvníky, následkem je to, že po krátké době každý odejde jinam, třeba na; blog cz, lide cz, Facebook com, atd.

 

Je chyba na straně provozovatele, nebo je chyba na straně uživatelů? Spatřuji tento virtuální projekt jako amatérský experiment, který má malou šanci na to, že bude dlouho ekonomicky fungovat. Největším problémem je zde sexualita, tím ovšem je nemožné zde zajistit zisky z reklamy, protože odkazy ze stránek kde je sexualita, nemají žádnou hodnotu. Je zde sice snaha o zisky z toho, že se odblokují za poplatek zablokované IP přístupy.

 

Dalším problémem je pomalý hosting a zastaralý redakční systém. Majitel má nejspíše jiné zdroje příjmů a tak tento projekt opustil a nezajímá se o něj už mnoho let. Podle mě by zde bylo ideální prodat vše někomu, kdo by vše optimalizoval, problémem nejspíše je že majitel má veliké nároky na prodejní cenu, a tak nemůže nalézt kupce. Tragédie je zde Spovednica sk zde je návštěvnost bezvýznamná, nejspíše díky tomu že je na Slovensku silný vliv Křesťanství.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují