Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 4. května 2017

Politika je divadlo, ve kterém voliči platí a politici vydělávají

Dneska slyšíme o politické a ekonomické krizi, to je jenom program na tomto politickém divadle, který láká diváky do politického divadla, ve skutečnosti je zde vše jenom virtuální Matrix, ve kterém jde o to přeprogramovat pomocí svatých dezinformací inteligenci konzumentů v Matrixu.

 

Nejvíce se bojíme samotky, protože zde nelze hrát divadlo a pokud nemůžeme hrát divadlo tak se z toho jako politici psychicky zhroutíme, rozděluji lidi na diváky a herce, každý herec byl nejprve divákem, stejně jako každý profesionál byl nejprve amatérem.

 

Problémem politiky je, že zde nejsou kulisy a kosými tím se diváci špatně orientují, taky zde schází namaskování herců, takže politika je zkouška na divadelní představení bez kulis a kostýmů, politici to na nás zkoušejí, a nám někdy dojde trpělivost s jejich amatérismem, a házíme po nich vajíčka, nebo jim ukazujeme červené karty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují