sobota 13. května 2017

Na zlé lidi musíme být zlí

Zlí lidé zde byli vždycky, a vždy se snažili o to se mít pomocí zla velmi dobře, následkem byl boj se zlem a se zlými lidmi. Jablko nepadne daleko od stromu a tak v rodině zlých lidí se narodí zlé děti, často se zlí lidé maskují, jsou to vlci v beránčí kůži, maskování jim umožňuje se nenápadně dostat blízko k dobrému člověku, a potom dobrému člověku ublížit. Fyzické zlo je nahrazováno psychickým zlem, místo zlého fyzického bití, je zde používání zlých slov které způsobují u dobrých lidí zlou náladu.

Nejhorší je srážka se zlým člověkem, občas se nějaký zlý člověk dostane bohužel do vysoké mocenské funkce a tak má možnost zde jako diktátor napáchat mnoho zla, a zabít miliony dobrých lidí, nebo jejich dobrý život, proměnit ve zlý očistec. Kontrolní systémy selhali protože jsou amatérské, je třeba přejít od amatérské kontroly lidí k profesionální kontrole lidí, základem zde bude prevence, z kultury a ekonomiky se eliminuje vše, co by mohlo podporovat u lidí zlo, zakáže se; kafe, čokoláda, alkohol, tabák, drogy, sex, lenošení, kariérismus, schůze, ideologie, dezinformace, lhaní, lakomost, atd.

Vzorem nám bude život včel, ten kdo nebude respektovat pravidla dobroty, ten bude muset nahý odpustit dobrou civilizaci. Lidi se budou známkovat na to, jak jsou dobří, a na oblečení budou nosit známku toho, jak jsou dobří, ten kdo bude mít na oblečení známku 5, ten nebude vpuštěn do; hromadné dopravy, obchodu, úřadu, hotelu, restaurace, školy, podniku, atd.

Známkování lidí bude provádět umělá globální inteligence, pomocí moderní vědy a techniky. Jak si to zde každý udělá, takové to on i zde bude mít, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, ve jménu pravdy a lásky eliminujeme zlo z naší konzumní kultury, nastane globální hon na zlé lidi a zlé nadnárodní korporace. Umožníme zlým lidem odejít do míst, kde se budou mít velmi zle, pořádek je založen na tom, že se vše přemístí na správné místo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem