Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 3. května 2017

Jste jenom rozmazlení pubertální mamánci

Pozoruji to tady každý den od vzniku této stránky, je to tady jenom o tom, že nějaký rozmazlený pubertální mamánek, brečí že nemá to co potřebuje a po čem touží! Tady není kouzelná zlatá rybka, co každému splní jeho sobecké přání, tady je sociální virtuální síť kde jsou obyčejní lidé, nejsou zde milionáři a prezidenti, co by vám mohli teoreticky pomoci, díky tomu že mají moc a peníze. Pokud jsi na tom zle, tak se obrať na bližní, nebo na profesionální specialisty, dobré je i zajít si do knihovny, nebo použit Google vyhledávač. 

Ano tento konzumní svět není dosud ideální, a nikdy ideální nebude, a ideální nikdy nebyl! Ideály jsou drogou pro rozmazlené mamánky, s malou inteligencí a malou pevnou vůlí, si říci, co mě nezabije, to mě posílí do nového boje. Kouříte cigarety, pijete pivo, jíte ubohé jídlo, málo se sportovně pohybujete, a teď sedíte u počítače, a zabíjíte čas trollováním na této stránce, venku je krásně, běžet ven se projít a můžete mobilem něco vyfotografovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují