čtvrtek 4. května 2017

GVKB: Quod licet Iovi, non licet bovi

Zpovědnici cz je třeba prodat. Pokud majitel Zpovědnice je amatér a jeho internetový projekt je amatérský, pak je logickým řešením tento virtuální projekt prodat, lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý, je to jako s pádem RVHP zde byl taky problém a amatéry co si mysleli, že jim jejich svatá diktatura bude fungovat na věčné časy (se Sovětským svazem na věčné časy), nakonec ty věčné časy, trvali u nás od roku 1948 do roku 1989, tedy 41 let zde byla svatá Sovětská diktatura, která z lidí zde udělala ubožáky po stránce ekonomické a psychické.

Problémem je zde to, že je zde veliká setrvačnost ideologického systému, a tak jsou bohužel u moci dosud staří papaláši, vychovaní svatými soudruhy, ze Sovětského svazu. Co je dovoleno Bohu, to je zapovězeno volu, kdo je zde Bůh a kdo je vůl? Bůh to je svatá elita u mocné organizace, co má imunitu a dostává zlaté padáky, a vůl to je ten, kdo v této veliké organizaci, pracuje zde za minimální mzdu.

Často se setkáváme s pojem, kariéristická pyramida, kde na vrcholu je jako Bůh; císař, sultán, král, šlechtic, papež, dalajláma, guru, rabín, prorok, mesiáš, milionář, podnikatel, bankéř, oligarcha, vůdce, prezident, ředitel, předseda, majitel, celebrita, administrátor, atd. zloděj honí zloděje, a lhář honí lháře, o tom to zde, od vniku; daní, cla, poplatků, pokut, korupce, atd. všude je. Přerozdělování hodnot je pro svaté psychopaty drogou, ty dostaneš mzdu 1 000 000 Kč každý měsíc, a ty dostaneš mzdu každý měsíc 10 000 Kč, nadbytek pro svaté papaláše, vytvoří nedostatek pro dělníky!

V klientelistickém systému se mají dobře jenom ti, co mají silné politické krytí, a tak když udělají amatérskou chybu, tak se chyba zamete pod koberec, a nic se neděje. Nemůžete očekávat o tučných politických kaprů že si vypustí státní rybník, nikdo si přeci nepodřízne vysokou větev, na které sedí! Prý je zde demokratický kapitalismus a ten kdo se snaží ten se zde má dobře, tak tomu už nevěří ani adolescenti, je zde svatá komunistická diktatura, a vládnou nám staří vlci v beránčím rouše.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem