Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 20. května 2017

Elita to jsou vlci v beránčím rouše

Plevel je třeba eliminovat, není zde jenom plevel na zahrádce je zde i plevelem vše co se snaží o to abychom se zde neměli dobře, život je jenom o tom jak se mít zde dobře, dobrota je zde jenom žebrota. Není zde demokracie ani kapitalismus, je zde jenom egoismus, vše je hra, ve které mocní stanovují bezmocným pravidla tak aby se mocní měli dobře a bezmocní se měli zle. 

Peklo nám ze života dělají cizí lidé po smrti už žádné peklo není, vše je o tom se dobře před druhými utajit tak jako to dělají bohatí a mocní lidé. Podívejme se na pracoviště lidí, jak se liší, někdo musí pracovat těžce manuálně jako horník pod zemí, jiný pracuje jako král v paláci. 

Největší revolucí jsou zde sociální sítě na internetu, konečně se lidi mohou dozvědět pravdu o tom, jak to zde opravdu objektivně funguje, a nikdo pravdu už necenzuruje, podle nějaké svaté ideologie. Elita to jsou vlci v beránčím rouše, ovce nemůžou od vlků očekávat to, že se nebudou chovat jako vlci!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují