Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 28. května 2017

Ano, nemáte čas se zastavit a pozorovat v klidu tento svět

Vše je o tom, jaké máte priority. Zajisté jsem se nestal celebritou proto, abych vám lhal o tom jak to zde opravdu je, z dálky zde vše vypadá jinak než z blízka, většina z vás nemá možnost poznat vše z blízka a tak spatřuje vše jenom z veliké dálky a tím má o tomto světě chybné představy a věří slibům o tom, že bude jednou lépe díky politikům, nebo díky tomu že budete žít podle nějaké svaté víry. Ve skutečnosti není minulost ani budoucnost, je zde jenom tento den, minulost nezměníš a o budoucnosti nic nevíš. Mnozí si naivně plánují budoucnost, jak zasadí strom, postaví dům, zplodí v manželství děti, to je klasická naivní pohádka, které dneska už nikdo nevěří.

V dnešní době jde o to mít štěstí a tak být šťastný tento den, většina lidí se spokojí s umělým štěstím, jde o; cigarety, pivo, jídlo, televizi, internet, počítačové hry, sex nebo porno stránky, nakupování luxusu, cestování do ciziny, atd. život je krátký já si ho musím rychle užít. Vnímáte svět z pohledu okýnka rychlého dopravního prostředku, nemáte čas se zastavit a pozorovat v klidu tento svět, když stojíte v zácpě na silnici, tak si myslíte, že o něco přicházíte, protože vám mnohé takto uniká. Když tak spěcháte, nechte se digitalizovat, nebude vás už zdržovat vaše pomalé a hloupé genetické tělo, a budete se moci pohybovat ve virtuálním světě rychlostí světla.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují