Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 14. dubna 2017

Teorie je levná náhražka za praxi

Teorie je jako se naučit nazpaměť kuchařské knihy, jenže bez praxe v kuchyni je vám teorie k ničemu, je třeba zrušit teoretické zkoušení vysokoškoláků, a zavést místo písemné diplomové práce praktickou státní zkoušku, navíc u praktické zkoušky nelze podvádět a koupit si hotovou diplomovou práci nebo jí někde ukrást. Podle mě by 90% vysokoškoláků u praktické zkoušky selhalo, takto by se konečně ukázalo, kdo je zde jenom chybou v ekonomickém systému! 
Nedivím se zaměstnavatelům, že nechtějí vysokoškoláky bez praxe, napáchají více škody než užitku. Na západě to už pochopili a tak je zde méně teorie a více praxe, jsme sto let za opicemi a proto pokud od nás uteče vysokoškolák na západ tak se tam nechytá, a dělá tam jenom pomocné podřadné práce. Teorie je levná náhražka za praxi, je to jako virtuální realita, kde můžeme havarovat a nic se nám nestane, originál je drahý a tak se spokojíme s levnou náhražkou. Vysokoškoláci bez dlouhé praxe jsou jenom levné náhražky, proto je o ně u zaměstnavatelů tak malý zájem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují