sobota 1. dubna 2017

Proč jsi bezcharakterní pokrytec?

Podívej se na sebe do zrcadla, hraješ si zde na to, co ve skutečnosti zde vůbec nejsi, podívej se na svoje sobecké priority, které s tebou manipulují jako s loutkou, ze sobeckých priorit poznáš jistě to, že jsi bezcharakterní pokrytec! Možná namítneš, že ses jenom přizpůsobil situaci, a že dobrota je přeci žebrota, jenže zase lžeš! 
Jsi psychicky a fyzicky nemocný, to je pravá příčina toho, že jsi bezcharakterní pokrytec! Čím více studuji konzumní svět, ve kterém existuji, tím více mě dochází, že jádrem všech ekonomických a psychických problémů je zde nemocný člověk, který si zde pokrytecky hraje na zdravého člověka. Jak zamaskovat to, že jsem nemocný, o tom je bezcharakterní pokrytectví lidí. 
V přírodě je tvrdá konkurence, a ten kdo je nemocný, se jistě stává potravou pro svoje okolí, dospěli jsme tak daleko, že naši prezidenti a ředitelé, jsou většinou zralí pro to, aby se léčili dlouhodobě v nemocnici. Když jde o výhody a jistoty, tak jsi schopný i toho, že se budeš vydávat za zdravého člověka, a mediálně říkat, že tvoje nemoci jsou stabilizované! 
Jakmile by tě mohlo něco existenčně ohrozit, tak využíváš profesionálních kaskadérů, co tě nahradí, dalším problémem jsou u tebe náhražky, místo sportu si zapneš televizi a podíváš se na sport, místo lásky ze které je potomstvo, se podíváš na porno, místo osobního dialogu, je zde zase neosobní Facebook, nakonec je zde slivovice a cigareta. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš jistě, co tě bude zde brzo čekat. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem