Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 16. dubna 2017

Nepotřebujeme vůdce, které je třeba následovat

To co je vadné se musí opravit nebo vyměnit, to je teorie která v praxi nefunguje a příčinou je zde centralismus, v okamžiku kdy vznikne někde centralismus, tak se život pracujících lidí promění v očistec. Centralismus je drogou pro sobecké parazity, byli zde mnohokráte snahy centralismus nahradit decentralizací, ale všechny tyto snahy selhali. 
Bůh nebo král, je klasickým centrem u centralismu, někdy se hovoří i o mocenské pyramidě, kde na vrcholu je bůh nebo král, a dole jsou ubožáci. Já sem váš vůdce následujete mě, o tom to je, už brzo přijde umělá inteligence, lidi se budou digitalizovat a po digitalizaci se lidská těla eliminují, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují