pátek 21. dubna 2017

Manuál jak napsat bestseller

Knihy jsou psychickým pokrmem, pro náš geniální mozek, který touží, a tím se souží, knihy se píší proto, aby toužící mozek byl nasycen tím, po čem prioritně touží. Každý mozek je originál, který se podle situace mění, a to co nasytí jeden mozek, to jiný mozek nenasytí, zde je zakopaný pes, díky kterému nedokážete napsat bestseller! 
Není spisovatel ten, co by se zavděčil všem, jsou bestsellery, co se podobají bublinám a tak zde jsou krátce, a jsou i bestsellery co zde jsou dlouho a stávají se tak klasikou. V čem skryté tajemství klasických bestsellerů? Klasika je založená na profesionálních lžích, pravda je to co způsobuje rychlou ztrátu hodnoty bestselleru, podívejme se na prastarý příběh o vyhnání z ráje, kdy svatý stvořitel všeho vyhnal lidi z ráje za to, že mu chtěli drze konkurovat, s konkurenty nelze mít slitování. 
Náboženství se specializovalo na profesionální lži, a tak náboženské pohádkové příběhy, jsou zde bestsellerem už mnoho století, všechny svaté knihy to jsou jenom pohádkové příběhy pro dospělé. Podívejte se na vědecké a technické knihy, v okamžiku jejich vydání už jsou zastaralé, a za rok jsou už většinou neprodejné. Zde se dostáváme k tomu, co je to profesionální lež, která je základem pro vytvoření úspěšného bestselleru. 
Profesionální lež je taková lež, o které si každý myslí že je to pravda, a nesnaží se dokázat, že je to lež. Klasickou profesionální lží je to, že někdo říká, že on zastupuje; Boha, národ, organizaci, klienta, atd. na této profesionální lži je založena naše kultura, ve skutečnosti papež nezastupuje Boha, ale on si hraje na to, že zastupuje Boha, vše je zde divadlo, a obchod. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné