Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 16. dubna 2017

Láska dělá z vysokoškoláků idioty

Jakmile se vysokoškolák zamiluje, tak přijde o svojí inteligenci, a stane se z něj zamilovaný idiot, je to pořád stejný příběh, který končí závislostí na cigaretách a slivovici, nebo psychiatrickou nemocnicí. Podívejme se na politiky, co se zamilovali do výhod a jistot které jim poskytuje jejich vysoká funkce, když se politik zamiluje do parazitování tak se z něj stane idiot který je svému okolí nebezpečný. 
Co je to láska k výhodám a jistotám? Je to strach z budoucnosti, a snaha si užít současnost díky nadbytku hodnot, peníze parazitům nesmrdí! Je to zde neustále stejné, elita káže, aby pracující hladověli, a sama sedí u plného stolu. Když před volbami spatřuji parazity, co chtějí být zvolení, tak bych nejradši volby zakázal, a zrušil pokryteckou politiku, protože je třeba škrtat zbytečné státní náklady především nahoře, kde jsou veliké politické platy spojené s výhodami a jistotami. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují