Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 21. dubna 2017

Jak velký plat chceš?

Já chci stejný plat, jaký má ředitel této organizace. Ale vy zde nebudete dělat ředitele, a tak nebudete mít logicky ředitelský plat! Nejste zde placený za to, jak pro organizaci děláte, ale jakou funkci v organizaci máte, o tom to v ekonomice a politice všude je! Takže je zde kariéristický klientelismus, místa prezidentů a ředitelů jsou zde jenom pro vyvolené celebrity, a pro ostatní zde jsou místa otroků za ubohé platy. 
Podívejme se na to takto, je zde obrazně koláč a ten se rozdělí mezi mnoho lidí, někdo dostane veliký kousek koláče a někdo nedostane nic a musí hladovět. Pochopitelně že ten kdo koláč rozděluje, se snaží sobecky pro sebe získat co největší kousek koláče. 
Často je slyšet, tak pracuj na sebe, a nikdo tě nebude už okrádat. Pracovat na sebe, je možné jenom pokud opustíš konzumní civilizaci, a budeš žít v divoké přírodě, zde budeš svobodný, ovšem zde je mnoho divokých tvorů, co se budou snažit tě násilně eliminovat, a často stačí jedno bodnutí od hmyzu, a jsi mrtvý. 
Mnohokráte zde byli snahy o to, aby zde nebyla bída a nezaměstnanost, proč tyto snahy selhali? To co nebojuje to degeneruje, podívejme se na Romy, jak zdegenerovali, protože nemuseli bojovat o holý život, díky štědrému sociálnímu systému, který jim zajistil výhody a jistoty, v asociálním systému nemohou Romové zdegenerovat, protože zde ten kdo nepracuje, ten zde ani nejí. Vše směřuje jistě k asociální ekonomice, každý dostane na čelo inteligentní GVKB čip, vše bude na příděl a zruší se peníze, ten kdo bude pomalu pro centrální systém pracovat, ten bude eliminován v krematoriu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují