Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 25. dubna 2017

Já jsem alfa samec, a kdo je více!

Elita to je armáda profesionálních trollů. Trollové se snaží eliminovat přirozenou komunikaci pomocí parazitování na této komunikaci, otázkou je proč elita potřebuje eliminovat přirozenou komunikaci a nahradit jí nepřirozenou monopolní komunikací. Moc je pro elitu návykovou tvrdou drogou, a moc je založena na monopolním centrálním parazitování, které eliminuje jakýkoli pokus o eliminování monopolů nebo centralizace. 
Vše začalo před milionem let životem ve smečce, kterou vedl alfa samec, ten kdo nerespektoval alfa samce, byl ze smečky eliminován, tento přirozený přírodní princip platí pořád, akorát místo opic, zde jsou vysokoškoláci, co sedí u počítače v kanceláři. Druhá světová válka to byl jenom souboj mezi alfa samci, to že zde zemřeli miliony lidí, a zničilo se mnoho hodnot, to politické alfa samce nezajímá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují