Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 15. dubna 2017

České království

Republika (věc veřejná) je forma státu, v němž jsou hlava státu (prezident) voleni demokraticky na určité období. Podle mě zde není ve skutečnosti demokracie (vláda lidu), ale je zde oligarchie a vládnou nám svatí oligarchové. Oligarchie je nedemokratická forma vlády, ve které mají ideologickou moc v rukou mocní a bohatí oligarchové, bez jakékoliv demokratické kontroly společnosti. 
Je třeba se naučit vše nazývat správně, a nedělat z druhých hlupáky, poslední dobou je zde všude veliká snaha, vše pojmenovávat systémově chybně, protože je snaha klamat; voliče, zákazníky, věřící, klienty, studenty, diváky, posluchače, cizince, atd. Dlouho zavedené lidové názvy, jsou nahrazovány umělými názvy, místo blázinec, říkáme psychiatrická nemocnice, místo blázen, říkáme psychicky nemocný, místo duševní nemoci, říkáme psychické nemoci, místo cikán, říkáme Rom, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují