úterý 25. dubna 2017

Ano, lépe zde je jenom parazitům

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518365040/
Takže si nalijeme čistého vína, jsi parazit a smyslem tvojí existence je parazitování, paraziti se zde rozdělují na; kasty, třídy, ligy, kategorie, klienty, atd. problémem je zde tvrdá konkurence mezi parazity, proto se vrcholoví paraziti co mají k dispozici sekretářku a služebního řidiče snaží o to, aby zde měli; výhody, jistoty, popularitu, svatost, atd. co je dovoleno parazitům, co jsou nahoře, to je zakázáno parazitům, co jsou dole. 
Tak jako ve sportu je třeba být lepším než konkurence tak i v životě parazitů jde prioritně o to být lepším parazitem než je konkurence, pokud dojde k tomu, že je nějaký parazit prohlášen po smrti za svatého, tak je zde příčinou jenom snaha, udělat z věřících parazitů naivní hlupáky. Stvořitelem všeho není subjektivní Bůh, co může dělat zázraky, to je jenom pohádka, stvořitelem všeho je dualita, která pomocí přirozených principů, a příčině spojené s následkem, zde pomocí evoluce stvořila. 
Tento svět není ideální a tak vznikají ideologie, jako je; pohádky, sny, mytologie, pověry, kulty, fetiše, sekty, náboženství, politika, umění, reklama, dezinformace, atd. pravda byla nahá vyhnána z naší sobecké civilizace a místo ní je zde jenom lež a nenávist. Narůstající počet ekonomických sebevražd a klesající porodnost způsobená bídou, je způsobená tím, že se paraziti přemnožili, a tak mají veliké problémy s parazitováním. 
Není to nový problém, v minulosti se přemnožení lidských parazitů řešilo; válkou, revolucí, otroctvím, hladomorem, epidemiemi, atd. Z mediálních systémů je neustále slyšet jak lidští paraziti trpí hladem a nemocemi, a že bychom jim měli pomoci, protože pomáhat druhým je správné. Já pomoc spatřuji v tom, že se lidi pomocí GVKB dotazníků naskenují a jejich těla se v krematoriu potom eliminují, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti a tím zde už nebude problém s lidskými parazity, jejichž smyslem života je parazitování. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné