Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 1. března 2017

Základní otázka vesmíru a života je už konečně vyřešená

Svatá pravda
Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Kdo nic nezkazí, je brzo jistě povýšen. Kdo je povýšen, zase nic nedělá, a má za to více peněz.
Opak
Kdo něco dělá, často něco zkazí. Kdo něco zkazí, je vyhozen ze zaměstnání, bez zlatého padáku. Kdo je vyhozen, ten si hledá marně mnoho let práci, kde se nic nedělá.
Manuál
Proto je zde tak veliký nedostatek zaměstnání, kde se nic nemusí dělat za veliký plat, a kde máte k dispozici sekretářku a služebního řidiče. Zaměstnanci zrušené státní organizace, kde se nemuselo pracovat, a byl zde jistý vysoký plat, Praha 1, Opletalova 19.
Vladimír Dlouhý, Jiří Dolejš, Karel Dyba, Zdeněk Hrubý, Tomáš Ježek, Václav Klaus, Rita Klímová, Karel Koecher, Valtr Komárek, Karel Kouba, Josef Kreuter, Jiří Mihola, Jan Mládek, Miloslav Ransdorf, Miroslav Singer, Adolf Suk, Jaroslav Šedivý, Zdeněk Tůma, Růžena Vintrová, Miloš Zeman, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují