Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 9. března 2017

Sebevražda je následek vykolejení

Díky chybám zde často něco vykolejí, vykolejit může; psychika, ekonomika, politika, náboženství, filosofie, reklama, umění, školství, zdravotnictví, doprava, věda, technika, programy, databáze, atd. Sebevražda je následek vykolejení, někdy za vykolejení může okolí, někdy za to může sám sebevrah, tento konzumní svět, nikdy nikde nebyl dokonalý! Vše v nás a okolo nás jede po kolejích z programů nebo ze zvyků, najednou se stane něco, s čím se nepočítá a je zde vykolejení, podívejme se třeba na ideologie.
Ideologové mají často snahu něco násilím vykolejit, klasikou jsou diktátoři jako Adolf Hitler, lidi by se měli poučit z krizového kapitalistického vývoje, a změnit od základů konzumní systém tak, aby už zde nemohlo docházet k vykolejení. Ideální by bylo nahradit lidi za GVKB roboty s umělou inteligencí, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi ani problémy, běžte se podívat do krematoria a na hřbitov, ať víte jistě, co vás jistě jednou zde nemine, vše je zde evolučně dočasně, jedinou jistotou je smrt, to je naše poslední vykolejení. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují