Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

sobota 25. března 2017

Proč prezidenta republiky nechci dělat

Už jsem v roce 1990 pracoval pro kancelář prezidenta republiky a chodil pravidelně za sekretářkou prezidenta s fakturami, ten starý hrad je opravdu moc zastaralý, a zbourat jej bohužel nelze, to památkáři nedovolí, je sice pravdou že za posledních pět let se tam vše modernizovalo, ale to je pořád málo. 
Navíc bych neměl žádné soukromí, sekretářka vám každý den v roce rozplánuje na minuty, to by mě vůbec nevyhovovalo, navíc se koukat na naše staré politiky a byrokraty, to je taky silný zážitek, je to banda, zralá tak akorát do psychiatrické nemocnice
Můj styl vládnutí by se podobal mnoho tomu jak vládne v Rusku Vladimir Putin, on je o rok starší než jsem já, ale myslíme ekonomicky a politicky zcela stejně, ostatně můj dědeček s babičkou z matčiny stany žil dlouho v Moskvě. Z otcovy stany dědeček s babičkou skončili v plynové komoře, protože to byli Židi, a otec bojoval s bratrem u Anglické armády jako námořník. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují