úterý 28. března 2017

Proč je zde tolik nenávisti a lží?

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde tolik nenávisti a lži, logicky to má i nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, vědy, rodiny, psychiky, atd. pokud je vše v nás a okolo nás dlouhodobě v depresi, tak logicky následkem je nadbytek nenávisti a lží. 
Deprese je následkem toho, že nežijeme v souladu s přírodou, díky civilizaci jsme se od přírody izolovali, a tak existujeme v civilizačním vězení, a máme z toho deprese, jenom sobecká elita si může dovolit utéci z civilizace, na svoje sídla v tropických rájích, jako jsou třeba Bahamy, kde si dobře žije Viktor Kožený. 
Vše jistě směřuje k novému GVKB člověku, který bude geneticky modifikovaný, naklonovaný, bude mít na čele GVKB čip, který jej bude ovládat jako loutku. Prioritní je spokojený zaměstnavatel, který zaměstná jenom GVKB zaměstnance, na které je spolehnutí, co bylo, to bylo, podívejte se okolo sebe, ve všem jsou dneska čipy, a vše se dělá průmyslově, člověk nemůže stát stranou, a on se musí stát levným kvalitním průmyslovým produktem, na který je servis a záruka. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné