pondělí 27. března 2017

Optimální GVKB princip

Základem vesmíru a života, atd. jsou optimální GVKB principy, to je logicky i odpovědí na věčnou otázku vesmíru, života, atd. co jsou optimální GVKB principy, které jsou základem, a tím i prioritou. Optimálními GVKB principy je; dualita, jednoduchost, normalita, funkčnost, spolehlivost, jistota, výhoda, čistota, pravda, láska, zdraví, atd. obrazně řečeno, dům, který stojí na písku, ten brzo spadne, a skálou zde jsou optimální GVKB principy! 
Komu není rady, tomu nelze ani pomoci, blahoslavený je zde ten kdo postavil svoji existenci na optimálních principech, jak si to každý zde udělá, takové to on zde i má. Jsi rozladěný, protože jsi nepostavil svoji existenci, na optimálních principech, komu není rady, tomu nelze pomoci. Pokud hledáte Boha, který dokáže zázraky a může učinit váš život tak šťastným, tak hledáte optimální principy, v optimálních principech, je rozpuštěn Stvořitel všeho. 
Dokonalost Stvořitele se skládá z mnoha optimálních principů, každý optimální princip je zde důležitý a nepostradatelný, vše co je lidmi vytvořeno, to je zde dočasně, a jenom optimální principy zde jsou trvale, berme optimální principy jako mapu, pomocí které se naše civilizace může dostat do konzumního ráje.
Bude lépe pokud se budeme řídit optimálními principy a nedopustíme toho, aby byli optimální principy zneužity mocnými a bohatými parazity, co brzdí škodolibě naši evoluci, je třeba tyto brzdiče evoluce odhalit a potom je eliminovat, kdo netáhne s námi, a snaží se jenom na káře vést, nebo dokonce existenční káru brzdí, ten bude odhalen a eliminován, začneme lidi geneticky modifikovat a klonovat, na čelo každý dostane GVKB čip, aby on nemohl chybovat, a tím porušovat optimální GVKB principy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem