Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pondělí 20. března 2017

Nemoc zkrotí každého divokého tvora

Pokud budeme vědecky a statisticky studovat to, jak byl člověk stvořen evolucí, tak dospějeme k tomu, že nemoci stvořili člověka, a tak jeho civilizace je velikou nemocnicí, ve které kraluje logicky nemocná elita. Když si myslím, že jsem psychicky nemocný, tak navštívím na internetu sociální stránky, a dojde mě, že jsem psychicky zdravý, protože to co čtu za nesmysly na sociálních stránkách, je jasným důkazem toho, že naše civilizace je velikou psychiatrickou nemocnicí. 
Zdravé je to co je aktivní, nemocné je to co je pasivní, podívejme se na ekonomiku a politiku z pohledu aktivity, a zjistíme, že zde není aktivita a je zde jenom pasivita. Bylo zde mnoho snah o to, aby zde nebyla pasivita a byla zde aktivita, všechny tyto snahy se ukázali jako marné, jedinou možností je už jenom nahradit pasivního člověka, za aktivního robota s umělou inteligencí. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují