středa 22. března 2017

Jsou politici letadla a jejich voliči jsou blázni?

Všichni naši politici jsou letadla, co přistávají na letišti Václava Havla, jak vlastně vzniklo pořekadlo, všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo? Jakmile ztratíme díky pokrytectví charakter, tak se z toho jistě zblázníme, protože se už v sobě nevyznáme, bez charakteru jsme jenom nulou s nulovou hodnotou. 
Neustále slyšíme od druhých jejich povrchní soudy o tom, že prý jsme; blbci, sobci, pitomci, blázni, volové, idioti, neandrtálci, zmrdi, psychopati, devianti, vandalové, paraziti, sračky, kurvy, atd. ten druhý je špatný, protože já jsem dobrý, ano je to o sobectví, kdy vyhraje nad druhými ten, kdo je zde největším sobcem, protože dobrota je žebrota. 
Podívejme se na to z pohledu programování, program potřebuje být prioritní, aby měl zde výhody a jistoty, logicky se bude snažit sebrat ostatním programům jejich výhody a jistoty, aby mohl pán pyšně hovořit, tak musí ti, co jej poslouchají mlčet, o tom to zde je. 
Problémem ale není sobectví jako takové, problémem je kontrola, která udržuje sobectví v normě, v praxi jde o to, aby v organizaci neměl někdo zisk milion korun za měsíc, a jiný zde měl zisk deset tisíc korun za měsíc, často je zde slyšet, já si zisk milion korun za měsíc svojí dobrou prací zasloužil. Může si někdo zasloužit u nás objektivně zisk milion korun za měsíc? 
Nemůže! Nadbytek vzniká díky nedostatku, bohatne zde jenom to, co lže a krade, dobrota je žebrota! Mnohdy je lež a krádež skrytá kontrolním orgánům velmi dokonale, v tom jsou paraziti mistry, sledujeme utrácení lidí a organizací, z utrácení za luxus, poznáme kdo je zde parazitem, mít na kontě v daňovém ráji miliony dolarů, a žít jako ubožák, to dlouho nikdo psychicky nevydrží! 
Je třeba konečně zavést globálně přídělový čipový systém na služby a zboží, ten kdo nebude profesionálně optimálně pracovat, ten bude ekologicky eliminován. Je třeba z lidí udělat mravence, co umí spolupracovat, a neházejí si škodolibě klacky pod nohy. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem